2726
عنوان

تا حالا چنین تجربه ای داشتین؟

217 بازدید | 15 پست

بچه ها من چند هفته پیش دندونامو جرم گیری کردم اوائل خیلی خوب بود هظ میکردم ولی الان میبینم انگار بدتر دندونام ی جاهایی مقداری تغییر رنگ دادن..خیلی رو دندونام حساسم از اعصاب خردی خوابم نمیبره😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جرمگیری ساده ربطی به رنگ دندون نداره مگراینکه بروساژ کرده باشی اونم ضعیفه دندونو خراب نمیکنه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
دکتره گیر داد لثه هات خیلی التهاب داره باید بیای 350 ام گرفت الان میگم نکنه لازم نبوده اشتباه کرده ب ...

با زغال بشورشون دوشب در هفته

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
جرمگیری ساده ربطی به رنگ دندون نداره مگراینکه بروساژ کرده باشی اونم ضعیفه دندونو خراب نمیکنه

انکار دندونام حساستر شده باشن تا چیزی میخورم فوری جرمدبگیره اونجوری شده..

باید چیکار کرد؟ با بروساژ درست میشه؟

نمیدونم عزیزم من خودم چون شنیدم چند نفر جرمگیری کردن بعد مدتی دندوناشون از قبل هم بیشتر لک برداشته هیچ وقت دنبالش نرفتم البته احتیاجی نداره دندونام ولی روزای اول خیلی سفید و یکدست میشه ادم خوشش میا 

حساس شدی حتما چون جرمگیری قشنگ لثه رو تمیز میکنه و معلومش میکنه طبیعتا به مرور دور لثه دوباره بسته میشه ولی ببر نشون دکتره بده

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

میدونی عزیزم ی لایه از مینای دندونتون رو برداشتن چون لایه اول ک اصلیه خودش ی محافظ طبیعی داره از اول رشد دندان با مسواک تمییز میشه ...ولی بعد جرمگیری مثه اینه ک رنگ دیوارو بتراشونی و برسی ب گچ ن مقاومت اولی رو داره ن قابلیت اول ...درسته اولش خیلی سفید میشع اما بعدش فورا لک میشه از خورردن خوراکی های رنگی پرهیز کنید

نمیدونم عزیزم من خودم چون شنیدم چند نفر جرمگیری کردن بعد مدتی دندوناشون از قبل هم بیشتر لک برداشته ه ...

منم احتیاج نداشتم دندونام یکم حس درد داشت رفتم دکتر گفت لثه هات خیلی ملتهبه حتی لوزه هاتم تحت تاثیر قرار داده و..ولی بعد جرم گیری دخترخالم گفت ب اون و داداشش و باباشم همینو گفته😐

2706