2733
2734
عنوان

کسی مثل ما هست

65 بازدید | 4 پست

نمیدونم چرا ؟ولی حدود ۲ماه ک باشوهرم هرجا میریم بیشتر بازار و جاهایی ک خرید کردنیه هرچی من میگم خوبه میگه نمیرزه یا ن جاهای دیگه بهترش هس حیفه پول بدم پای این .نه اینکه خسیس باش ولی تازگیا خیلی بهم ضدحال میزنه حتی ی دفعه گفتم بیا ازاین شیرینی ها بخریم علنن گفت ن نمیخاد بیا بریم اون لحظه حالم ازش بهم خورد دقیقا مثل امشب ک برا سفره هفت سین میخاستم ظرف بگیرم نزاشت.

شوهر منم اینجوریه اصلا باهاش خرید نمیرم میریم دور میزنیم میبینم فرداش تنها میرم میخرم😅

منم هر دفعه ب خودم میگم ک اصلا چرا بااین میام نمایشگاه یاهرجایی ولی بازنمیدونم چرا باهاش میرم .فقط آخرش دلخوری ودعوا جلو بچهام پیش میاد .منم باید ازاین ببعد همین کاروکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هر دفعه ب خودم میگم ک اصلا چرا بااین میام نمایشگاه یاهرجایی ولی بازنمیدونم چرا باهاش میرم .فقط آ ...

منم گاهی یادم میره یهو جلوش میگم اینو بخریم وای یهو میگه نه کهدجی بخریم حتی ی چیز ۵تومنی 

میخوام بگم به قیمتش نیست 

انگار مریضه بگه نه😑

2728
منم گاهی یادم میره یهو جلوش میگم اینو بخریم وای یهو میگه نه کهدجی بخریم حتی ی چیز ۵تومنی  میخو ...

واقعا آدم حالش گرفته میشه .من ک امشب باهاش رفتم نمایشگاه خودش میگه اگه چیزی میخای بگیر رفتم ظرف ۷سین سفالی بردارم ۵۸تومن میگه اوه مگه بیکارم پول پا این بدم بیا بریم .خب آدم مریض خودت میگی هرچی میخای .پس همون اول بگو اومدیم فقط ببینیم نه اینکه بخریم