2737
2734

مامانا ، خواهر و زندایی من بلدن به روش جدوله چینی که خیلی سخته و هر کسی بلد نیست، تعیین جنسیت کنن، ما توی دوستا و اشناها و چندتا از بچه های همین سایت گرفتیم که اکثرا درست دراومد(( فقط تو متولدین ۷۲-۷۳)) یکم درصده خطاش بالاس🤔🤔🤔علته اینم که می خوایم واسه شما هم انجام بدیم هم بخاطره فانشه، هم درصده خطاش که ببینیم واقعا ۲٪ خطا داره یا نه؟؟؟؟ فقط لطفا اونایی که دوست دارن مشخصاتو تو یه کامنت بگن ، حتی اگه بچتون ۲۰ سالشم باشه میشه جنسیتشو گفت...لطفا مشخصاتتوم به شکله زیر باشه 

مثلا 

تاریخ تولد مادر ۲۱-فروردین-۷۲

تاریخ اقدام باشه بهتره یا اخرین پریود۵-مرداده_۹۷

دوستان دقت کنید سال و ماه و روز هر سه تاش باید باشه، 

(( کپی شده از تاپیکه قبلیمه متن، حال نداشتم دوباره بنویسم 😁😁😁😁)) فقط اینبار اومدیم شمال خواهرم و زنداییم هر دو هستن 😂

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۱۵اردیبهشت۷۵

۱۱شهریور۹۶

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2738

30 دی 73

20 دی 97

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰
2706