1735
1714

اوناییکه منو یادشون هست شوهرم رفت دوسال پیش یع دخترعقد کرد باهم به مشکل خوردن ومن دوسال باشوهرم مشکل داشتم تاایکه همه داراییش دادمن باحق طلاق وچندماهی هست اشتی کردیم واونو داره طلاق میده بگم هنوز رابطمون خوب خوب نیست ودلخوری دارم وتمومی نداره دیروز رفتیم واسه بچه ها لباس خرید یک وخورده شد ومن یه مانتو دوست داشتم گفت ۳۸۰ونخریدم وشوهرم اصرارکه بخرم گفت نه گفت حداقل برو پرو ببینم تنت میخواس خودش بخره گفتم نه الانم پشیمونم میگم کاش خریده بودم همین کاراکردم پررو شده

الان چه کمکی از دست ما برمیاد😕

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

1718

فرداصبح اول وقت پاشو برو بخر تا نخریدنش😊

زیباترین حس دنیا مادریست😍هیچوقت فکرش نمیکردم یه نفر اینقدر دوستداشته باشم.وقتی بغلت میکنم روقلبم فشارت میدم آرامشی دارم که تجربه ش نکرده بودم به هیچ چیزی فکر نمیکنم ازبس اروم میشم عشق من آیهان جونم
خوب ميخريدي عزيزم اشتباهات گذشتت رو ديگه تكرار نكن

الانم خودم به همین فکر میکنم که قبلا لزهمه چی زدم واقا پررو شد حالا دوباره بازم دارم تکرار میکنم وهمین فکر حس بدی بهم میده

1760
والا موندم چی بگم یکیو عقد کرده و شما مشکلت اینه که مانتو نخریدی متعجبم

عزیزمن اوواسه دوسال قبل بود همه دعواها روکردم همه اموالش کردم ناراحتم که بازم اخلاقم مثل قبله ومراعات میکنم

متاسفانه وقتي مرد با يكي ديگه ميپره ديگه هيچوقت نميتوني فراموش كني يعني واسه من كه اينطور بوده تا ال ...

فراموش که نمیشه وهمین عذابم میده که چرا مراعات کردم دوبلره میگم توکه همع چی گرفتی واست مهم نباشه 

دلسوزی به قول خودش اخه اونم همسن خودمه

فردا برو یکی دوسه برابر قیمت بخر قشنگ جبران کن

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ریشه های پُر جان در عمق تشنه ی خاک این خانه را بسازند اندیشمند و دل‌پاک
1759
فراموش که نمیشه وهمین عذابم میده که چرا مراعات کردم دوبلره میگم توکه همع چی گرفتی واست مهم نباشه&nbs ...

هنوز طلاقش نداده عزیزم؟

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست

منم همین طور هفته پیش یه مانتو دیدم خیلی خوشم میمود ولی نگرفتم شوهرم گفت بگیرررررها ولی من.... 

هرکارمیکنم نمیتونم به این احساس قناعتم غلبه کنم 

میخوام برم مشاوره 

واقعا دست خودم نیست 

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 
منم همین طور هفته پیش یه مانتو دیدم خیلی خوشم میمود ولی نگرفتم شوهرم گفت بگیرررررها ولی من....  ...

به نظرم کارخوبی نیست واقعا فکر خوبیه منم بایدبرم مشاور ازخودگذشتگی وقناعتم حدی داره

1651