1147
1273

اوناییکه منو یادشون هست شوهرم رفت دوسال پیش یع دخترعقد کرد باهم به مشکل خوردن ومن دوسال باشوهرم مشکل داشتم تاایکه همه داراییش دادمن باحق طلاق وچندماهی هست اشتی کردیم واونو داره طلاق میده بگم هنوز رابطمون خوب خوب نیست ودلخوری دارم وتمومی نداره دیروز رفتیم واسه بچه ها لباس خرید یک وخورده شد ومن یه مانتو دوست داشتم گفت ۳۸۰ونخریدم وشوهرم اصرارکه بخرم گفت نه گفت حداقل برو پرو ببینم تنت میخواس خودش بخره گفتم نه الانم پشیمونم میگم کاش خریده بودم همین کاراکردم پررو شده

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1258

فرداصبح اول وقت پاشو برو بخر تا نخریدنش😊

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)هنوز نزاییدم😭چرا نمیای بچه سرتق مامان💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍۲۷ اسفند خداروبی نهایت شکر که سالمی نی نی خوشگلم خیلی نگران دوتا کیست داخل مغزت بودم خداروشکر جذب شد😍بهترین پسردنیا آیهان جونم عیدت مبارک فسقل مامان😘💖۳اردیبهشت بی صبرانه منتظرتیم بهترین اتفاق زندگیمون بقول بابایی تیکه وجودم😍۱۴ خرداد کاش همه چی جور بشه.کاش همه چی خوب پیش بره.خیلی میترسم برا زایمانم کاش این راه هم به راحتی بگذره.

اشتباه ما زنا همینه کوتاه میایم کیه که قدر بدونه

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 
خوب ميخريدي عزيزم اشتباهات گذشتت رو ديگه تكرار نكن

الانم خودم به همین فکر میکنم که قبلا لزهمه چی زدم واقا پررو شد حالا دوباره بازم دارم تکرار میکنم وهمین فکر حس بدی بهم میده

1221
والا موندم چی بگم یکیو عقد کرده و شما مشکلت اینه که مانتو نخریدی متعجبم

عزیزمن اوواسه دوسال قبل بود همه دعواها روکردم همه اموالش کردم ناراحتم که بازم اخلاقم مثل قبله ومراعات میکنم

متاسفانه وقتي مرد با يكي ديگه ميپره ديگه هيچوقت نميتوني فراموش كني يعني واسه من كه اينطور بوده تا ال ...

فراموش که نمیشه وهمین عذابم میده که چرا مراعات کردم دوبلره میگم توکه همع چی گرفتی واست مهم نباشه 

1167
فراموش که نمیشه وهمین عذابم میده که چرا مراعات کردم دوبلره میگم توکه همع چی گرفتی واست مهم نباشه&nbs ...

هنوز طلاقش نداده عزیزم؟

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست

منم همین طور هفته پیش یه مانتو دیدم خیلی خوشم میمود ولی نگرفتم شوهرم گفت بگیرررررها ولی من.... 

هرکارمیکنم نمیتونم به این احساس قناعتم غلبه کنم 

میخوام برم مشاوره 

واقعا دست خودم نیست 

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 
منم همین طور هفته پیش یه مانتو دیدم خیلی خوشم میمود ولی نگرفتم شوهرم گفت بگیرررررها ولی من....  ...

به نظرم کارخوبی نیست واقعا فکر خوبیه منم بایدبرم مشاور ازخودگذشتگی وقناعتم حدی داره

1254