2737
2734
عنوان

تبادل اطلاعات سفری . کجا مسافرت برم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 919400 بازدید | 5014 پست
گیلدا و معجزه جون خواهش میکنم قابلی نداشت...... شیراز نرفتم .خیلی دوست دارم برم . معجزه جون کجای تایلند میخوایین برین ؟ بانکوک پاتایا پوکت و..... تایلند خیلی خوبه حتما برین ..... .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خوب اینجا می شه کلی اهل سفر پیدا کرد. ایران.. کیش و قشم و بندر عباس و شیراز و مشهد و یزد و اصفهان با کلی از شهر های شمالی . . . خارج از ایران... ترکیه و یونان و تایلند امسال عید یک نی نی 4 ماهه دارم به نظرتون بروم دبی یا آنتالیا؟ترکیه پارسال فقط استامبول رفتم. با بچه اصلا می شه رفت ؟ اگر پیشنهاد دیگه ای هم دارید ممنون می شوم
2728
سلام به همگی
من همیشه فکرم این بوده که توی ایام عید بخاطر شلوغی آدم سفر نره بهتره- اما از اون طرف هم وقتی میمونی اینقدر باید بری عید دیدنی که هیچی از عید نفهمی...
من پارسال تابستون کوش آداسی بودم و هرکس اطلاعات درموردش خواست بگه تا براش بزارم

یه راهنمایی هم بکنید که اگر سفر تا 500 تومن برای عید میشه جایی رفت که خیلی خوش بگذره (بیشتر تفریح) لطفا راهنمایی کنید... :)
منم هفته ی دیگه دارم دوباره میرم دبی به خاطر اینکه شوشو مرخصی نداشت نتونستیم بریم تایلند..حالا میخوام بپرسم که به نظرتون عید کجا برم؟البته داخل کشور دیگه..من یزد،اصفهان،شیراز،همدان،سرعین،ارومیه،کرمانشاه و شهرهای شمالی رفتم..راستی maman somi من دلم میخواد تابستون برم کوش آداسی ممکنه بگی اونجا چطوریه؟خوش میگذره؟آب و هواش چطوریه اون موقع و جاهایی که میشه تفریح کرد کجاست..ممنون
سلام منم عاشق سفرممممممم ما هم اردیبهشت می ریم کوش آداسی می شه توضیح بدین ایا واقعا مراکز خرید ازمیر خوبه یا نه واینکه با یه وروجک که تا اون موقع 8 ماهه می شه خوش می گذره و آب وهوای خوبی داره یا نه؟
2738
خب میبینم که مشتریهای کوش آداسی زیادن

اول از همه کوش آداسی انتخاب خوبیه بخاطر اینکه نسبت به آنتالیا کمتر ایرانی اونجا هست و این برای من نکته مهمی بود
دوم بزرگترین پارک آبی اروپا به نام آکوا لند اونجا واقع هست که پارک آبی دبی پیشش جوجه هم نیست و من اونجا اونقدر بازی کردم که شب شد - وای بازم یادش افتادم..
برای خرید میتونید برید ازمیر البته اگر راهنماتون یا تورتون باحال باشن و ببرندتون و خوب میشه از ازمیر خرید کرد البته من خودم خرید نکردم چون فقط میخواستم تفریح کنم- اگر تور نبردتون کرایه تاکسی تا ازمیر خیلی گرون در میاد و به صرفه تر اینه که گواهی نامه بین المللی داشته باشید و باهمون پول یه ماشین از هتل کرایه کنید !!
دریای مدیترانه خیلی قشنگه و اگر برای برنز کردن و شنا میرید که دیگه محشره مخصوصا تیر و مرداد- من تا آخر پاییز رنگم قهوه ای موند :)) !!
اکثر هتلها all یا uall هستن و اگر هتل خوب برید برای نهار و شام و صبحانه فقط 50 نوع آپشن انتخاب غذا دارید و تایم سرو غذا هم طولانیه
معمولا هتلها محل های مخصوص بازی بچه ها دارن و استخر بچه ها هم جداست اما اگر براتون خیلی مهمه باید با تورتون بیشتر هماهنگ کنید
خود هتل یه سری برنامه ها میزاره که میتونید اسم بنویسید و شرکت کنید مثلا هتل ما یه شب میبرد رستوران ایتالیایی یه شب دیسکو یه شب ... :D

ما توی مدتی که توی هتلمون بودیم هرروز یه جای تازه ای رو کشف میکردیم تو هتل و همین شده بود یه تفریح برامون
کلی هم دوستای انگلیسی و روس پیدا کردیم که باهم والیبال ساحلی بازی میکردیم
مرسی مامان سامی..خیلی اطلاعات مفیدی بود،من خیلی هوس کردم که برم ترکیه،برای عید هم شما میتونید برید یزد اگه به آثار باستانی علاقه دارید و هوا هم اونجا خیلی خوبه..کرمانشاه هم خوبه مخصوصا کباباش،من عید 4 سال پیش سرعین رفتم خیلی بهم خوش گذشت اما هوا سرد بود،شیراز هم عیدش خیلی قشنگه و مردمش فوق العاده خوبن حالا انتخاب با خودته..امیدوارم بهت خوش بگذره
راستش یک سال عید رفتیم سفر ایرانگردی... خب از تهران رفتیم کاشان و یزد و شیراز و اصفهان
خوب بود اما عالی نبود... من عید همه این شهرها رو دیدم.. توی میبد بهم خیلی خوش گذشت مخصوصا که کلی ظرف و ظروف خریدم..
همه شهرها خیلی شلوغن، حتی تو حافظیه نمیشد راه بری، چه برسه به اینکه بری سر قبر حافظ

مممممم پیشنهاد دیگه ای نبود؟
maman somi نینی هم داری؟اگه نداری برو با تور سرعین،خیلی خوش میگذره اردبیل هم میبرن و میگردونن..ما با تور زمینی رفتیم رشت و تالش و آستارا هم توقف داشتیم خیلی خوب بود اونجا هم به نسبت شهرهایی که گفتی خیلی خلوت تره اما اگه نینی داری باید فکر دیگه ای کنی..به هر حال عید همه جا شلوغه ماشاالله ایران داره منفجر میشه از جمعیت!به نظر من که بی دردسرترین سفر شماله!اما شمال که دیگه واویلاست از شلوغی،من از دوست شوشوم هم پرسیدم اهواز چطوریه؟گفت که قشنگه اما خیلی شلوغه،من که فکر کنم عید 2-3 روز برم رامسر،دوستان کسی نیست یک پیشنهاد خوب بده؟؟؟؟
وای من تایلند دو سال پیش رفتم کلی بهم خوش گذشت. یه سفر فراموش نشدنی بود واقعا. اگه اهل تفریح باشین پاتایا و پوکت خیلی عالیه و بانکوک هم برای خرید حرف ندااااااااااااااااااااااره. من مالزی هم رفته ام ولی به اندازه تایلند بهم خوش نگذشت. حتما بهتون پیشنهاد میکنم برید.
چشمها را باید شست ، جور دیگر باید دید...
maman somiجان من پیشنهاد میکنم که اگه بخوای نفری 500 بدی برای عید پولتو خرج نکن بذار گرونی تورها تو عید بگذره بعد از تعطیلات برو تایلند باهمین قیمت.
چشمها را باید شست ، جور دیگر باید دید...
2706