2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شهید حاج سعید سامانلو

بله من از ایشون و شهیدهادی حاجت گرفتم.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
2738
از خدا از همهه اونایی که پیش خدا عزیزن میخوام برام پیش خدا دعا کنند واسطه بشن

انشاله

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
از خدا از همهه اونایی که پیش خدا عزیزن میخوام برام پیش خدا دعا کن واسطه بشن

من هم از ابراهیم هادی 

هم از حججی

یا الله

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
اها منظورم همون اسمشون دقیق یادم نبود ...حاجتتون سخت بود

من برای یکی از امتحانام خیلی خوب درس خوندم ولی سر امتحان بنا ب دلایلی خوب جواب ندادم بعد امتحان ب این دو تا شهید توسل کردم ک بین خدا واسطه بشن ک امتحانمو پاس بشم ک خدا رو شکر پاس شدم.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»

خانوم عزیز اینکه شهدا بسیار عزیز و قابل احترامند بر کسی پوشیده نیست

ولی حاجت را فقط از خدایی که از رگ گردن بهت نزدیکتره بخواه 

اگه خدا بخواد و با کمک علم پزشکی می شه بچه دار شد

اینجا همه چی درهمه 
2706