2733
2739
عنوان

تجربه تلخ من از عفونت واژن..

| مشاهده متن کامل بحث + 295608 بازدید | 110 پست

عزیزم بنظر من بهترین کار برای رفع دائمی عفونت اینکه بری پیش دکتر 

میخوای من ادرس سایت دکتری که خودم میرم پیشش رو بهت بدم مطمئنا خیلی میتونه کمکت کنه 

خیلی دکتر خوب و با تجربه ایه منکه خیلی راضی ام از کاراش

من حتی برای لابیاپلاستی و سفید کردن واژن هم پیششون رفتم و کاملا راضی ام

دکتر لاله صادقی

https://www.drlalehsadeghi.com/
شماره تماس: 09120549149  و   02144054572

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کار خانم دکتر مهرنامی رو خیلی قبول دارم 

پارسال من برای درمان عفونت رفتم پیششون و خدارو شکر با ی نسخه تونستن درمانم کنن و بعد از اونم دیگه برنگشت مشکلم

برای لابیاپلاستی و تزریق چربی هم من پیششون رفتم و فوق العاده راضی ام . کارشون عالیه 

من ادرس سایتشون رو دارم بخوای میتونم بهت بدم بری پیششون

http://drmehrnami.com/
۰۹۹۰۴۸۸۰۵۸۸
۰۹۹۱۴۸۸۰۴۷۷

2728

سلام عزیزان این اشتراک گذاری یه تجربه ی شخصیه و حتما در انجامش بهداشت رو رعایت کنید که مشکلتون تشدید نشه . 

من یکی دو بار بعد از سونوگرافی واژینال و معاینه داخلی دچار عفونت شدیددددد رحم و واژن شدم یه جوری که دیگه از درد ،سوزش و خارش امانم رو بریده بود ،کلوتریمازول ،لکورکس، فیتو واژکس، مترونیدازول ، رویان دارو ،عنبرنسا ، شیافهای روسی دونه ای ۳۰ دلاری ، هر چی رو بگید همه رو امتحان کردم جواب نمیداد ،تا از یه خانم طب سنتی تصادفی توی اینستاگرام ، یه پک درمانی عفونت و دفع ضایعات رحم و مشکلات تخمدان گرفتم .البته من مشکل دیگه ای جز عفونت نداشتم ولی خب توی پیج اینستا هرروز میبینم کلی خانم با همین داروها مشکلات جدی ترشون هم حل شده.

شما میتونید پک رو از خودشون هم بگیرید اما به جز یکی دو شیاف ترکیبی ، که فرمولش رو نمی‌دونم چیه باقیش رو براتون مینویسم خودتون هم میتونید بخرید ‌ استفاده کنید .

بعد از پاکی پریود

۷ روز شیاف هلیله سیاه /از عطاری یه سیر هلیله سیاه بگیر یه دور با آب گرم بشور ۱۰دقیقه خیس بخوره بعد یه دونه یه دونه با نخ کوبلن تمیز دورشو بپیچ و شبی یه دونه با دست تمیز شیاف واژینال کن .

( من با همین یه نسخه از مصیبت چند ماهه ی عفونت رها شدم) 

همزمان دمنوش گیاه “گوش بره” یا اسم دیگه ش “پولک” با نبات هم بخور روزی دو لیوان. با همینا کلی عفونت سفید دفع میشه و در عرض یه هفته خوب میشی. 

بعد ۷ روز دو مدل شیاف ترکیبی واژینال و مقعدی دارن که واسه مشکلات جدی تر کیست و اندومتریوز و فیبروم و ناباروری داشت …دیدم خیلی جواب گرفتن ولی فرمولش رو ندارم.  

و در آخر هم ۷ روز شیاف واژینال گردو ، هر گردوی خشک رو تمیز از وسط نصف میکنی با نخی میپیچی یک شبانه روز شیاف میکنی.اینم کلی عفونت ازت دفع میکنه.

معجزه است این نسخه اگر استفاده کردی و نتیجه داد دعا کن خدا یه بچه ی سالم و صالح دیگه بهم بده پسرم از تنهایی دربیاد😘✋🏻✋🏻✋🏻✋🏻

2738

منم به داروهای دکتر شدیدا الرژی دارم وقتی استفاده کنم خارش شدید میگیرم ،عنبر انسا  و جوش شیرینم برای منم جواب نداد ولی یه شماره بهم دادن ازشون شیاف گرفتم عالی بود همون دفه اول از حالت ترشحاتم  متوجه میشدم داره تاثیر میزار ،واسه اطمینان دو دوره استفاده کرم خیلی راضی بودم  ۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۲    یه دوره گیاهی گرفتم یه دوره هم یه شیاف شرکتی بود بارکد تاییدیه کشور المان رو داشت  واسم معجزه کرد ، بدون عوارص و قیمت مناسب بود انشا الله شما هم نتیجه عالی بگیرید

بنظرت چیکارکنم ک زود ترخوب بشم من سوزش شدیدددارم

گلم یه شیاف معرفی میکنم دو روزه بگیر استفاده کن برات معجزه میکنیه   فقط اصل باشه اصلش رو از یه خانمی گرفتم چون دو بار زدم نتیجه نگرفتم فهمیدم فیکه 

ولی  مال این فروشنده بارکد گواهی نامه از  آلمان رو داره 

برو ازش پیجش رو بگیر من پیجش رو ندارم کلی فروش و ارسال دارن  برو ببین تو کانال روبیکا چقدر رصایت مشتری دارن امتحانش کن ضرر نمیکنی بی نظیره   ارزش امتحان کردن رو داره   ۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۲ 

ماشالا همه دکتر و تحصیلکرده، همه هم تشخیصای همو رد میکنن!!  باباجون دوروز به حرف اون دکتر بدبختی که پیشش رفتین عمل کنین، بعد اگه نتیجه نگرفتین  به اراجیف دکترنماهای اینجا گوش بدین😑😑😑

2706