2733
2734
عنوان

یه جا نشستن با خانواده شوهر

455 بازدید | 19 پست

ما الانم تو یه آپارتمان میشینیم 

ولی مادر شوهرم میخواد خونه ویلایی بخره 

شوهرم میگه یه طبقه ما میشینیم یه طبقه اونا 

من مخالفت کردم کار به دعوا و خانواده کشید 

آخرش میگه یا حرف منو گوش میکنی یا طلاق.

دو تا بچه دارم اگر نداشتم حتما طلاق میگرفتم 

چون همه جا انقدر زور میگه

چی کار کنم به نظرتون 

واسش هرچی دلیل میارم میگه میدونم حق با تویه 

ولی منم بخاطر آینده خودمون میگم 

مطمئن باش یروز ازم تشکر میکنی 

کمکم کنید چه جوری قانعش کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

متاسفانه قانع نمیشن شوهر من که اگه کاری برخلاف میلش انجام بدم و خوب درنیاد تا عمر دارم سرکوفت میزنه

یه زمین داشت فروخته میخاد ماشین شاسی بگیره هرچی بهش گفتم زمین حیفه ارزش داره نفروش قبول نکرد میگه مگه چقد دیگه جوونم میخام الان لذتشو ببرم

منم الان طبقه بالای مادرشوهرم اینا زندگی میکنم

اصلا خوب نیست

هرچی سعی میکنم بیشتر ازش دور بشم بیشتر میاد تو خونه زندگیم و سرک میکشه

فقط کافیه بفهمه یکم خوشیم یا قراره بریم جایی هرکاری میکنه تا بینمونو به هم بریزه

نمیدونم چرا از حسادته یا چیز دیگه واقعا درکش نمیکنم همش درحال نقشه کشیدنه

سرنوشتت فقط و فقط دست خودته
2738

عزیزم چه اشکالی داره شاید شوهرت با دوتا بچه ومخارج سنگین زندگی پول نداره برات خونه رهن کنه ضمن اینکه مستأجری هم هر روز باید بارت روکولت باشه واسباب کشی ودردسر وهر روز اجاره خونه بالاتر حق باشوهرته به نظرم به جاش میتونید پس انداز کنید وزودترخونه بخرید ومستقل بشید به شوهرت اعتماد کن به نظرم

عزیزم چه اشکالی داره شاید شوهرت با دوتا بچه ومخارج سنگین زندگی پول نداره برات خونه رهن کنه ضمن اینکه ...

نه بابا ما‌ایران نیستیم المان زندگی میکنیم 

اجاره مونو دولت میده چون دانشجو هستیم 

این فقط واسه پز دادن پیش بقیه که من تو خونه ویلایی میشینیم میخواد 

و اینکه تو حیاط سبزی بکارت و مرغ و خروس نگه  داره

نه بابا ما‌ایران نیستیم المان زندگی میکنیم  اجاره مونو دولت میده چون دانشجو هستیم  این ف ...

آهان خوب پس شاید واقعا سبزی کاری ومرغ وخروس دوست داره اگربا مادرشوهرت مشکلی نداری چه اشکالی داره شما که توکشورغریبم هستید بهتر نیست همه باهم باشیدواحیانا بهم کمک کنید  البته بستگی به روحیات خودت داره عزیزم

منم الان طبقه بالای مادرشوهرم اینا زندگی میکنم اصلا خوب نیست هرچی سعی میکنم بیشتر ازش دور بشم بیشت ...

دقیقا ماهم

الان کاری کرده زندگیمون پاشیده از هم

یه ماهه خونه بابامم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
چطوری بدجنسی کنه اخه!! بعضی مردا واقعا خودخواهن

شوهر‌شما‌ب‌خاطر‌دل‌خودش‌زمین‌رو‌که‌ارزش‌داشته‌فروخته‌تا‌ماشین‌مورد‌علاقشو‌بخره‌.بعد‌اصلا‌ب‌ارامش‌تو‌اهمیت‌نمیده.اگه‌ب‌نشستن‌پیشرفت‌باشه‌این‌چند‌سالی‌که‌نشستی‌تو‌یک‌خونه‌بسه.شوهر‌شما‌نمی‌خواد‌ب‌خودش‌فشار‌بیاره.ب‌مادرشوهرت‌بگو‌من‌نمی‌خوام‌بیام‌پیش‌شما.طلاق‌هم‌مردا‌زیاد‌میگن‌.ولی‌انقدر‌سخته‌که‌نمیشه

دقیقا ماهم الان کاری کرده زندگیمون پاشیده از هم یه ماهه خونه بابامم

پس خدا به دادم برسه چون ما هنوز سه ماه نشده عروسی کردیم داره اینطوری میکنه

سرنوشتت فقط و فقط دست خودته
2706