2733
2734

سلام خانما من از هفته پنجم تهوع و استفراغ شدید پیدا کردم به طوریکه آبم تو معدم نمیموند حتی ۴روز بستری شدم اونجاهم جز آمپول ضدتهوع تو سرم کاری نتونستند برام بکنند من حتی قرص دمیترون و دیمن هیدرانات وب۶ که برای تهوع بهم دادند رو بالا میارم الان حدود ۱۰روزه که هر ۱۲ساعت یه آمپول دمیترون میزنم اوایلش خیلی تاثیر داشت ولی الان تاثیرش کم شده ولی بازم بدون آمپول نمیتونم ادامه بدم جوری بالا میارم که دندم ترک برداشته،حالا میخواستم ازتون بپرسم ک آمپولشم مثل قرصش عوارض روی جنین نداره خیلی نگرانم😢😭

منم حدود 3 ماه قرص دمیترون خوردم تأثیرش کم بود بهتر از هیچیه, یبوست شدید میاره, فکر نکنم آمپولش عوار ...

بخدا هر چیز گیاهی روهم امتحان کردم ولی انگار نه انگار قرصم که بالا میارم همون لحظه فقط بعد تزریق آمپول یه ۴ساعت بهترم بعدش باز بالامیارم یا تهوع شدید دارم و هی عوق میزنم چون دندمم اینجوری شد هر بار استفراغ میکنم میمیرم و زنده میشم،بهرحال مرسی ک اومدی و جواب دادی آبجی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا هر چیز گیاهی روهم امتحان کردم ولی انگار نه انگار قرصم که بالا میارم همون لحظه فقط بعد تزریق آمپ ...

منم هیچی روم تاثیر نداشت ولی شنیدم سیرابیو کله پاچه واسه تهوع خوبه و همینطور زنجبیل

2731

خانومی امپول دمیترون میزدی عوارضی برات نداشت یعنی بی قراری خستگی اسهال یا چیزی؟ اخه من امپو متوکلرامید برام نوشت زدم بی قرار شده بودم زمینو گاز میگرفتم.خاستم دمیترونو امتحان کنم گفتم اول سوال کنم مثل اون نشم

خانومی امپول دمیترون میزدی عوارضی برات نداشت یعنی بی قراری خستگی اسهال یا چیزی؟ اخه من امپو متوکلرام ...

عزیزم من مشکل روده دارم گلاب به روت اکثرا بیرون روی دارم ولی بادارو بهترم والا این آمپول برامن عوارض خاصی نشون ندادیعنی اسهال وبیقراری وتحریک پذیری اینانداشتم میزدم تا۵_۶ساعت استفراغموبشدت کم میکردوراحت میتونستم غذا درحجم خیلی کم بخورم.بیظررترین صدتهوع دردوران بارداری چه برای جنین وچه مادرگلم من ازهفته ۶اکثرا هردوازده ساعت تاهفته ۳۸که برم زایمان زدم امیدوارم که شما مثه من اینقدرزیاددرگیرنباشی من که پشت دیگه ندارم فقط یه لاستیک مونده برام😣😔😂

عزیزم من مشکل روده دارم گلاب به روت اکثرا بیرون روی دارم ولی بادارو بهترم والا این آمپول برامن عوارض ...

سلام میشه ب منم جواب بدین؟؟؟من هرروز امپول بزنم ضرر نداره؟

2738

من هر روز دوتا امپول دمیترون میزنم چون قرصارو بالا میارم اگر بالا نیارم هم هیچ تاثیری ندارن 

خداکنه تاثیر بد رو جنین نذاره 

بیمارستان هم دوبار برای ویار بستری شدم یکسره تو سروم امپول دمیترون میزدن 

من هر روز دوتا امپول دمیترون میزنم چون قرصارو بالا میارم اگر بالا نیارم هم هیچ تاثیری ندارن  خ ...

سلام عزیزم منم هفته ۲۲هسم هرروز دارم میزنم شما هفته چندی میتونم شمارتو داشته باشم

سلام عزیزم منم هفته ۲۲هسم هرروز دارم میزنم شما هفته چندی میتونم شمارتو داشته باشم

خآنمی می خاستم بدونم شما هفته ۲۲ بودید و تهوع داشتید کی خوب شدید ؟؟ 

من الان آخر هفته ۲۰ هستم و تهوع و معده درد هنوز دارم 

دیگه امید ندارم خوب بشم