2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گاباپنتین یکی از داروهای پرمصرف از گروه داروهای ضد صرعاست .این دارو خط اول درمان نوعی صرع به نام صرع جزئی می باشد. در این بیماری حملات تشنج کوتاه مدت در اثر اختلال جریان الکتریکی سلول های یک سمت مغز رخ می دهد.از این رو علائم نیز در بخشی از بدن بروز می کند.

گاباپنتین با به تنهایی یا همراه با سایر داروهای ضد صرع جهت کاهش حملات تشنج استفاده می شود.گاباپنتین همچنین در نیز تجویز می شود .این نوع درد که به درد نوروپاتیک معروف است می تواند علل مختلفی مانند دیابت و یا زونا داشته باشد.علاوه بر اینها گاباپنتین برای جلوگیری از حملات میگرن نیز تجویز می گردد

موارد مصرف کپسول گاباپنتین و عوارض جانبی این دارو

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
گاباپنتین  یکی از داروهای پرمصرف از گروه داروهای ضد صرع است .این دارو خط اول درمان نوعی صرع به ...

تا اونحایی که میدونم صرع نداره یعنی ممکنه الان گرفته باشه خودمم سرچ کردم ترسیدم

خدایا بغلم کن❤
2738
تا اونحایی که میدونم صرع نداره یعنی ممکنه الان گرفته باشه خودمم سرچ کردم ترسیدم

احتمالا میگرن دارن چون متوجه هم نشدید لابد خفیفه.همه منم میخوره واسه سردردش

احتمالا میگرن دارن چون متوجه هم نشدید لابد خفیفه.همه منم میخوره واسه سردردش

ممنون از راهنماییت . دارم دیوونه میشم هیچوقت به فکر خودش نیست حرفم نمیزنه میگه هیچی نی ولی میدونم مشکل جدی تر از،این حرفاست

خدایا بغلم کن❤
ممنون از راهنماییت . دارم دیوونه میشم هیچوقت به فکر خودش نیست حرفم نمیزنه میگه هیچی نی ولی میدونم مش ...

پیگیری کن ولی زیادی حساس نشو.ایشالا که زیاد مهم نباشه