2733
2734
عنوان

دلم برای جاریم میسوزه

489 بازدید | 19 پست

چهار ماه عروسی گرفته پریشب جمع کرده رفته خونه مادرش

شوهرش بیکاره یه بار رفت مغازه عموش کار کنه بعد دوماه ول کرد گفت این کارو نمیخوام یه بارم زنش پیش عموی خودش واسش کار پیدا کرد انقد دست دست کرد(از عمد) که عموش یکی رو استخدام کرد

خونش تو خونه باباشه واسه همین شام نهارشون از اوناست و هر ماه فقط پول یارانه رو دارن

ولی با همینا ساخته دیشب بهش زنگ زدم میگه

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

کلا عصبیه واسه هر کار کوچیکی چیز میز میزنه زمین میگه با دوستات نرو گوشی رو بزار کنار

میگه تا الان تحمل کردم ولی میگه یه روز نیس که دعوا راه ندازه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همه اینایی ک گفتی قبل ازدواج هم معلوم بود

و هم اگ معلوم نبود میتونست تو مشاوره قبل ازدواج متوجه بشه.

یعنی زندگی زناشویی ارزش اینو نداره چن جلسه در حد یک میلیون بدید واس مشاوره

تا بفهمی طرف کیس مورد نظرت هست یا ن؟ 

آدم میمونه چی بگه

ایشالا ک مشکلش رفع شه

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀
2738
توی دوران عقد متوجه رفتار شوهرش نبود مگه؟

چرا منم خیلی به صورت غیر مستقیم بهش میگفتم ولی نمیدونم چرا جاریم کلا زنش شد چون چند بار زنگ میزد میگفت نشون رو پس بدین (قبل عقد)

با اینکه اون موقع خواستگارم داشت زنش شد حتما خیلی دوسش داره شوهرشم خیلی عاشقشه ولی عصبیه و اینکه اصلا دلش نمیخواد بره سر کار

موقعی که میخواستن عقد عروسی کنن تازه درس دانشگاش تموم شده بود

همون دیگه قبل ازدواج دقت نمیکنن ک طرف کار داره؟ اهل کار هست؟ چ جوری میخاد خرج خونه رو بده

زود عروسی میکنن بعد اینجوری میشه

خدا کنه بره سر ی کار خوب و خرج خونه ش رو در بیاره

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
همه اینایی ک گفتی قبل ازدواج هم معلوم بود و هم اگ معلوم نبود میتونست تو مشاوره قبل ازدواج متوجه بشه ...

قبل عقد چندبار زنگ زده که نشون رو پس بدین

من هم همش بهش میگفتم تو خیلی سرتری تو شوهر بهتر گیرت میاد ولی اون نه با این حال رفت زنش شد

همون دیگه قبل ازدواج دقت نمیکنن ک طرف کار داره؟ اهل کار هست؟ چ جوری میخاد خرج خونه رو بده زود عروسی ...

وقتی زنش میگه برو کار پیدا کن عصبی میشه میگه تو فقط پول میخوای

گاهی میگه چرا مردا باید کار کنن 

اصلا نمیتونه کار کنه وگرنه شوهرم بهش پیشنهاد کار داده میگه بیام پیش تو کار کنم که دیگه هیچکس منو به حساب نیاره؟؟؟اخه الان که بیکاری کسی تو رو به حساب میاره؟؟

کلا عصبیه واسه هر کار کوچیکی چیز میز میزنه زمین میگه با دوستات نرو گوشی رو بزار کنار میگه تا الان ت ...

خب آخه برا یه پسر الدنگ اینجوری برا چی زن گرفتین 😣

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 
2706