2726
عنوان

دورهمی دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 81671 بازدید | 16022 پست
دقیقا.....دیگه هم باید شیک و پیک کنم بیام تاپیک    

😎😎😎

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نه تو شهر زندگی میکنم نه تو شهرستان ......من تو یه روستا زندگی میکنم حیاطمان خییییییلی بزرگه راست ...

وااااااای😍😍😍😍😍

حوش به حالتون‌..چه زندگی پر رنق و با صفایی...فکرِ این که توو حیاطم پر باشه از درختای میوه دیونم میکنه...برم بچینم...بریزم توو سبد حصیری بعد بشورم بخورم😍😍

بعد صبح با صدای مرغ و خروسا پاشم...شبا تخت بزنیم توو حیاط بشینیم....اقا منم‌میخوااااااام...

خیلی خوش به حالتون.....😢

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
2728
اینم جلوی خونمونه .......اون نایلون رو میبینین مثل چادره اونجا تخم گوجه کاشتیم بعد که بزرگ شدن منتقل ...

آقا من مرغ و خروس دوست ندارم اما عاشق اون حیات و فضای بازتونم(البته طاوستون خیلی ناز بود اونو دوست دارم😍)

خوشبحالتون شبای تابستون میتونید توی حیات غذا بخورید وشب نشینی کنید،عشق دنیا رو میکنید

آرزوم بود که یه حیات داشته باشیم با یه باغچه و یه حوض و تخت کنار باغچه اما الان یه حیات داریم که اندازه یه ماشین فقط جا داره

از زندگیتون حسابی لذت ببرید،ماها که باید آرزوی اینجور خونه ها رو با خودمون به گور ببریم

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
آقا من مرغ و خروس دوست ندارم اما عاشق اون حیات و فضای بازتونم(البته طاوستون خیلی ناز بود اونو دوست د ...

حیات نه حیاط😅😅

همون که آپارتمان نشین نیستی کلاهتو بنداز هوا

من که کم آوردم

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
وااااااای😍😍😍😍😍 حوش به حالتون‌..چه زندگی پر رنق و با صفایی...فکرِ این که توو حیاطم پر باشه از د ...

وای عجب توصیفی کردی دلم قنج رفت....

بچه ها کاش میشد یه گروه تو تل گرام بزنیم

من تل ندوس😒

من تل ندوس😒

آفلین😍اخه منم تل ندارم اگه زدید حداقل توو واتس..

نگار من روستا رفتم شمال بعد صبحا پامیشی بوی تازگی اول صبح و صدا خروس...نسیم خنک...صبحونه محلی..ادم دوست داره زمان متوقف شه....واقعا خوش به حالشون🙄

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
❤❤😛😛😛😛😛   میدونی خیییییلی خوشحال شدم با این حرفاتون    من تا حالا اینجا به کسی ...

زندگی رو شما میکنید بخدا😍

به اینکه کی چی میگه اهمیت نده اصلا...روستایی ها صاف و ساده و صادق ترین آدمای رو زمینن.و البته دوست داشتنی

من ک عاشق روستام

یه زمین خریدیم تو روستامون توی طالقان و قصد داریم تیکه تیکه هر پولی دستمون اومد اونجا رو بسازیم

البته من ب شوهرم شرط کردم تا خونش کوچیک باشه و بیشترین فضاشو اختصاص بده ب حیاط 😄

پدرشوهرم تو طالقان یه همچین حیاطی درست کرده.انواع میوه ها رو هم درختش رو کاشته.سبزی و خیار و گوجه و لوبیا و بادمجان و...خلاصه کیفشو میبرن

تو روزای گرم سال به زور اونم فقط وقتایی ک کار دارن میان کرج.پاییز و زمستون هم روز شماری میکنه هوا گرم شه تا بره.میگه کرج برام قفسه...

حق هم داره با اون هوای پاک و فضای بهشت مانند طالقان

آفلین😍اخه منم تل ندارم اگه زدید حداقل توو واتس.. نگار من روستا رفتم شمال بعد صبحا پامیشی بوی تازگی ...

وسط بهشتن دیگه

زندگی رو شما میکنید بخدا😍 به اینکه کی چی میگه اهمیت نده اصلا...روستایی ها صاف و ساده و صادق ترین آ ...

طالقان که بهشته

2706