2737
2734
عنوان

دورهمی دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 81671 بازدید | 16022 پست
نه خدايي الان چه فرقي كرد؟؟؟

واقعا

بجز اینکه چندتا غریبه میان میگن میشه ماهم راه بدید😐

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلاااام سلام تاپیک نو مبارک کاش میزاشتید یهو موقع سال تحویل میزدید

ایشالله این تاپیک پر شه از بی بی چک های دوخط خوشگل  

من برم تاپیک قبلی رو بخونم یه 7، 8 صفحه ایشو نخوندم هنوز

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی

ای بابا چرا قبلی رو قفل کردید من چنتا کامنت داشتم که باید جواب میدادم  

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
2738

@66asemuni    واااای مونا مبارکهههه عزیزم چقد خوشحال شدمممممم الهی بارداری خوبی داشته باشی😍😍😍😍😍😍😍فسقلت چیه دخملی یا پسری😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

به به مامان روشنا خوبی؟ روشنای زندگی چطوره؟

سلللام عزیز دل. فدات تو خوبی؟ خداروشکر روشنا هم خوبه سلام میرسونه به خالش😍😍😍

به به سلام رفقاااا .... تاپیک نو مبارک .ان شاالله تاپیک پرباری باشه و تاپیک بعدی همه مامان شده باشن . 💙💜💛💚❤💗💖💟💝

تاپیک بهاری 🌺🌻🌼🌹💮🌸💐🌷🍀🌿🌱

💗الهی و ربی من لی غیرک💗

سلام سلام سلااااام

تاپیک نو مبارک

الهی ک من و نگار و مائده و ...خیلی زود تو این تاپیک بی بی چکای مثبتمون رو رونمایی کنیم 😋😋😋😋

اولین نی نی مون هم ک دخمل مریمه😍

ولی خداییش تاپیک قبلی خیلی پربار بودا

نگار دستت سبکه جیگر

2706