2410
2553
عنوان

دورهمی دوستانه و خصوصی

81665 بازدید | 16022 پست

سلام

این تاپیک خصوصی و مخصوص چندتا دوست هست. از اینکه به دورهمی دوستانه ما احترام میذارید ممنونم❤️

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...

@هستی59    

@nargoli_roz    

@ماهی64    

@پرستو_گلی    

@نرگس_1369    

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...

@سمی73    

@m-m    

@roshanaaa    

@66asemuni    

@رویان1    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

@یاسین_و_یاسمین1‍ 

@میناجوون      

@anaaaahid      

2456

این تاپیکم به افتخار مائده ست   

به به سلام تاپیک نو مبارک. انشالله بچه هایی که حاملن بسلامتی فارغ شن ما چندتای باقیمونده هم تو تاپیک ...

ان شاالله این دیگه تاپیک اخره

بعد این تاپیک مامانا رو میزنیم😍😍😍

2714

سلام😍

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

بچه ها من و شوهرم دیشب فهمیدیم تو کربلا تو یک شب هردومون خواب دیدیم 

من خواب دیدم یه زن اومد بهم یه بچه پسر داد

شوهرم خواب دیده دوتا مرد اومدن بهش بچه پسر دادن

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2706