2733
2734
عنوان

دورهمی دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 81671 بازدید | 16022 پست
@نگار_1985     کجایی؟ خبری ازت نیس؟

سلام 

چطوری مائده؟ 

بابا منم مریض کل تعطیلات کوفتم شد

تازه سرپا شدم

همه چیم گرفتم

اون بویاییم که رفته بود کرونا بود😒😁😁

بعد پریود شدم شدید

تا اومد تموم شه به تکرر ادرار بدی افتادم طوری که ی شب تاصب نذاشت بخوابم 

لرز گرفتم

دکترم نمیشدبرم هی به این دکتر زنگ بزن به اون بزن تجویزهای مختلف

چندروزم با تب و لرز و سردرد و کوفتگی بدن سپری شد

اخر مامانم برد تخم مرغ شکوندن برام فک کنم 16یا 17 ام بود از همون روزش کم کم بهترشدم

دو سه تام خروس و مرغ قربونی کردیم خداروشکر رفع بلا شد وگرنه الان ازدیارباقی باید ریپلای میکردمت

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
ديدي گفتن رانيتيدينو و زانتاك سرطانزاست وكل جهان جنع كردن!!! من ما اين همه به بچه كوچيك داديم😕😕

چرا میدادی خب 

من فک کنم یکسالی هست اینو شنیدم قدیمیه

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ديدي گفتن رانيتيدينو و زانتاك سرطانزاست وكل جهان جنع كردن!!! من ما اين همه به بچه كوچيك داديم😕😕

توام بویایی تو از دست دادی؟ 

بدجوری حوصلم سررفته😫 چیکار کنم😫

مائده اصلا بیرون نمیری؟ هواخوبه حداقل برین ی جای خلوت یکم قدم بزنید دلتون وا میشه

2728
حداقل هر دفه یه بوقی بزن،نگران شدیم میگما نگار نیستش،نکنه براش اتفاقی افتاده باشه!؟

اره افتاد دیگه ولی شکستش دادم😁😁😁

خداروشکر دخترت بهترشد😍😍😍

سلام ب همه خوبین؟خوشین؟ والا من همین جام ولی اصلا دل چ دماغ هیچیو ندارم  بخاطر نگرانی و است ...

لعنت بهش من اصلا استرس کرونا رو ندارم اعصابم ازاین خورده که حالا که به سرم زده برم میکرو چرا همه چی خراب شد

دلم میخواد زودتربرم دنبالش فقط حرص اونو میخورم

بله دیدم😔

من همین الانم شربتشو دارم یوقتایی که دل درد داشت یکم بهش میدادم.

الان اس امپرازول میدم که دیگه تا آخر ماه قطع میشه

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
اره افتاد دیگه ولی شکستش دادم😁😁😁 خداروشکر دخترت بهترشد😍😍😍

خداروشکر که الان بهتری

فکر نمیکنی اینا همش ماله همون کرونا بوده؟؟؟

قربونت عزیزم دختر منم خوب شد خداروشکر

2738
لعنت بهش من اصلا استرس کرونا رو ندارم اعصابم ازاین خورده که حالا که به سرم زده برم میکرو چرا همه چی ...

ولش کن بابا

گیریم رفتی و با دفه اول باردار شدی،حالا هر ماه باید بری دکتر

همش استرس داری که نکنه کرونا بگیری که جنینت آسیب ببینه

بچه ها قرص اورژانسی تا چه حد مطمئنه؟ دوتاش باهم بدون فاصله استفاده بشه مشکل نداره؟ خیلی سرچ کردم ولی ...

تمام روشهای جلوگیری ۱٪خطا داره

من چندبار استفاده کردم جواب داده،اما طبق دستور خودش

خداروشکر که الان بهتری فکر نمیکنی اینا همش ماله همون کرونا بوده؟؟؟ قربونت عزیزم دختر منم خوب شد خد ...

خوده خودش بود نامرد🙄🙄😁

خوبه حسابی بدنت پادتن تولید کرده الان مقاومی. 

اره دیگه نمیترسم میخام برم میکرو فقط دکترشو پیدانمیکنم😁😁

2706