2410
2553
عنوان

دورهمی دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 81665 بازدید | 16022 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزدلم چشم حتما. دوست دارم یه برگه با خودم بنویسم ببرم همه کسایی که گفتن دعامون کن رو تک تک اسم ببر ...

آفربن ب تو و روحیه خوبت عزیزم

الهی ک ب راحتی زایمان میکنی

میدونم انقده ماه و مهربونی ک نگفته برای ما هم دعا میکنی اما اگر میشه یه دعای ویژه برای من ،نگار،مائده و زهرا کن تا این لحظه ها رو تجربه کنیم 😘😘😘😘

عزیزدلم چشم حتما. دوست دارم یه برگه با خودم بنویسم ببرم همه کسایی که گفتن دعامون کن رو تک تک اسم ببر ...

عزیزم،انشاالله که براحتی زایمان میکنی و دختر گلتو بغل میکنی،سوره انشقاق خیلی خوبه،هم خودت بخون،هم بگو موقع زایمان برات بخونند

سوره قدر رو موقع دردت بخون

انشاالله توی بهترین زمان ممکن خانوم خانوما قدم تو این دنیا میازرند و دنیاتونو خوشرنگ شیرین میکنند🌹😍

نمیدونستم اونجا برف اومده،با این حساب باید خیییلی مواظب باشی

انشاالله رایمان راحتی داشته باشی💖🌹🌺😘

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
2714
نامرد🙁

والا زنداداش میخوای چیکار

که مثه نگار فقط حرص بخورید؟!

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
در بیار از النگوهای من لامذهب اونا سیسمونیای بچمه😂😂😍😍😍

اهای دختر پولدار

بابات کارخونه داره

با اهنگش بخون😂😂😂

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
درسته خودم اصفهانیم ولی بی طرف میگم اصلا نمیشه گفت مثلا اصفهان و یزد اینجورن😐 یعنی اینا همه ک تو ن ...

نه میگفتن اصفهانیا و یزدیا سر جهیزیه توقعاتشون خیلی بالاست عروسو اذیت میکنن

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
ببین چند نفر دارن بهت میگن دوباره پشت گوش بنداز

😒😒😒

آره یادمه الگو اولیه ک یادمه با بعضی یقه ها بعضی هام از رو دفترم نگا میکنم آره کم و بیش دوختم😊 مت ...

متریک

ولی حس خوبی داره من تاحالا یه خط صافم با چرخ ندوخته بودم😅

وای مینا چقد تو ماهی😍😍😘😘😘

مرسی که هستی بیا بغلممم😍😍

2706