2726
عنوان

دورهمی دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 81671 بازدید | 16022 پست
خداروشکر که تو مادرشوهر خوبی داری

مادر شوهر منم به موقعش اذیتاشو کرد

البته بعدا اعتراف کرد که توسطه چند نفر تحریک میشده که از رو حسادتشون بوده

اما در کل خودش خوبه

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

👍👍👍 حالا من همیشه میگم اگه من عملو برم اینور درست نشه حیف زحمت عملم میشه بذار موازی بریم😅😅😅😅

ببین چند نفر دارن بهت میگن

دوباره پشت گوش بنداز

2728
ممنون عزیزم.. هستی امروز رفتم دکتر.. معاینه لگن هم انجام داد گفتش انشالله سه شنبه بیا واسه تحریک که ...

مینا لباس گرم بپوش ،شکمتم با یه شال ببند که سرمانخوره،بعد برو پیاده روی،خیلی موثره.

من برا زایمانم تا ۳ساعتم پیاده روی کردم،تا جایی که وزن کم کردم،همه کسایی که همراهم میومدن زایمان کردن الا خودم😁😁😁

پله خیلی موثره،حتما امتحان کن

موفق باشی

آهان مینا تو رو خدا وقتی داری زور میزنی یادم من بیفت و دعا کن داداشم زودتر ازدواج کنه

🌹😘

مینا لباس گرم بپوش ،شکمتم با یه شال ببند که سرمانخوره،بعد برو پیاده روی،خیلی موثره. من برا زایمانم ...

عزیزدلم چشم حتما. دوست دارم یه برگه با خودم بنویسم ببرم همه کسایی که گفتن دعامون کن رو تک تک اسم ببرم.. تو رو خدا شماهم منو دعا کنید بتونم راحت زایمان کنم و بعد از مشکلات و سختی‌ها  دخترمونو سلامت بغل کنیم💓

مرسی بابت راهنماییت.. دکتر گفت توو خونه پیاده روی کن 3 تا 45 دقیقه.. آخه بیرون خیلی سرده و برفم اومده میترسم زمین بخورم.. پله هم روزی 80 تا میرم😁بهم گفت زیر دوش آب گرمم بشین پاشو انجام بده و چهار دست و پام توو خونه راه برو... 

اینکارارو 1 هفته انجام دادم خداروشکر معاینم نسبت به هفته پیش خیلی راضی کننده بود... شوهرم میگه انشالله 11/11 به دنیا بیاد تولدش لاکچری میشه😍

توکل ب خدا.. 

انشالله همه این لحظه های شیرین و سخت و پر از استرس و خوشی قسمت همه منتظرا بشه بخصوص دوستای خودم توو این تاپیک 

❤️❤️❤️اللهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️❤️❤️

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
😍😍😍 الانم یادت مونده؟چیزی دوختی واسه خودت؟

آره یادمه الگو اولیه ک یادمه با بعضی یقه ها بعضی هام از رو دفترم نگا میکنم

آره کم و بیش دوختم😊

متد شما چیه؟ با الگو یا بدون الگو؟

خوشبختی یعنی من و عشقم و ثمره های عشقمون محمدطاها  و مهراد 👨‍👩‍👦‍👦
نارگل اینا رو ولش شنیدم اصفهانیا و یزدیا از مادرشوهر خون به جیگرن😂😂😂😂

درسته خودم اصفهانیم ولی بی طرف میگم اصلا نمیشه گفت مثلا اصفهان و یزد اینجورن😐

یعنی اینا همه ک تو نی نی سایت از مادر شوهر مینالن یزدی و اصفهانین🧐

😃 آره،اما همشونم اینجوری نیستند،بیشتر مسن هاشون اینجوریند و شهرستانای اطراف

همه جا همه جور رفتاری پیدا میشه

عزیزدلم چشم حتما. دوست دارم یه برگه با خودم بنویسم ببرم همه کسایی که گفتن دعامون کن رو تک تک اسم ببر ...

مینا داداش مریم زن میگیره ولش کن واسه ما در به درای گروه دعا کن😭

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
عزیزدلم چشم حتما. دوست دارم یه برگه با خودم بنویسم ببرم همه کسایی که گفتن دعامون کن رو تک تک اسم ببر ...

عزیزم .ان شاالله به سلامتی زایمان می‌کنی و نینیت رو بغل میگیری ، و به جمع ما مادران غرغرو می پیوندی 😏

💗الهی و ربی من لی غیرک💗
2706