2737
2739
عنوان

دورهمی دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 81671 بازدید | 16022 پست
آره دیگه صد در صد😂😂عزیییییزم بیا بغلم😉❤️❤️❤️❤️

😪😪😪😪😪

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واییئیئییییییییییی تمام تنم بیحس شد. خدا ازشون نگذره

عزیییزم

ببخشید

واقعا نگذره

تو پزشکی قانونی همه بهم میگفتن ک راه ب جایی نمیبری بیخیالشو

روزی ک میخواستم رضایت بدم ی جوری قاضی برخورد کرد انگار من متهمم 😄

وای دختر عجب دل گنده ای تو افرین  ولی همه دست به دست هم دادنا اون از هییت سه نفره اون پرستار ...

آره والا

کلا تو اون برهه از زمان من از نظر شانس تو آخر صف بودم😆

فقط قشنگترین قسمتش این بود ک تو همون روزا ک پام خوب شد و اولین جایی ک رفتم همسرمو دیدم و دیم دارا دیدام دادام دام

2731
آره والا کلا تو اون برهه از زمان من از نظر شانس تو آخر صف بودم😆 فقط قشنگترین قسمتش این بود ک تو ه ...

بلاخره این قصه به شادی ختم شد خداروشکر😍

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
آره والا کلا تو اون برهه از زمان من از نظر شانس تو آخر صف بودم😆 فقط قشنگترین قسمتش این بود ک تو ه ...

پس همچینم اخر صف نبودی

همون اولا بودی خبر نداشتی😄😄😃

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2738
آرهههههه من کلا همینم آخر قصه امو شاد تموم میکنم😆😆 حالا ببین اگر من تا سال دیگه مامان نبودم و شا ...

افرین بهت 

گرفتگيه ديگه

عفونته

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
آرهههههه من کلا همینم آخر قصه امو شاد تموم میکنم😆😆 حالا ببین اگر من تا سال دیگه مامان نبودم و شا ...

انشاالله که همینطور عزیزم😍🌹

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻

وای بچه ها دیروز عروسی دخترخاله شوهرم بود لباس عروس آتیش گرفت 

خیلی وحشتناک بود 

ما و دوماد که از ترس فقط نگاه میکردیم 

مامانش افتاد رو لباس خاموش کرد عروس فقط خدا رحمش کرد خودش نسوخت

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2706