2737
2734
عنوان

دورهمی دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 81671 بازدید | 16022 پست
آخی ...عزیزم چقدر درد کشیدی من همش دوساعت درد داشتم اونم باسوزن فشار و بصورت آزمایشی، اما بعد سریع ...

آره خیلی بده واقعا تا دردا میاد احساس میکنی از شدت درد داری بیهوش میشی 

عزیزم اشکال نداره درسته اون لحظه خیلی شیرینه و مسکن تمام دردا ک کشیدی میشه ولی خداروشکر بخیر گذشت و حال هردوتون خوب بوده و الان هرچقدر بخوای میتونی گل دخترتو ببینی

خوشبختی یعنی من و عشقم و ثمره های عشقمون محمدطاها  و مهراد 👨‍👩‍👦‍👦
آره خیلی بده واقعا تا دردا میاد احساس میکنی از شدت درد داری بیهوش میشی  عزیزم اشکال نداره درست ...

آره خداروشکر واقعا،اما هنوزم میگم کاش طبیعی بودم و میتونستم بدنیا اومدنشو ببینم

انشاالله بعدی رو بتونم ببینم

نرگس چه حسی به پسرت داری؟؟

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هستی نازنین ماه اول همش خواب بود شب و روز اما دوماهگیش شبا نمیخوابید روزا میخوابید، وای یه بار که۶ ...

آبان حتي دوران كوليكشم شبا ميخوابيد 

ماه اول فقط هر ساعت شير ميخواست 

ماه سومم خواب بود ولي از نفخ هي پاهاشو ميكوبيد زمين

الانم كه ٣ هفته ست هي از خواب ميپره در حد ٤ ثانيه گريه ميكنه ميخوابه واقعا تو ٤ ثانيه اشك از كجا مياره!!!

2738
آبان حتي دوران كوليكشم شبا ميخوابيد  ماه اول فقط هر ساعت شير ميخواست  ماه سومم خواب بود ...

خیلی خوبه بچه شب بیداری نداشته باشه،چون واقعا برای یه آدم تازه زایمان کرده خیلی سخته که شبم استراحت نداشته باشه

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
آره خداروشکر واقعا،اما هنوزم میگم کاش طبیعی بودم و میتونستم بدنیا اومدنشو ببینم انشاالله بعدی رو بت ...

حس عشق اینقد میخوامش نگاش میکنم میگم بزرگی خداروشکر  این فرشته کوچولو همونه ک من انتظارشو کشیدم اینقد اشک ریختم براش همونیه ک تو دلم بود تکون میخورد

ی حسه عجیبه

اینگارر هنوز باورم نمیشه اینا همش واقعیه و الان پسرم پیشمه

آفرین جرات کردی طبیعی. چرا سزارین نکردی ،نخواستی یا خودشون گفتن طبیعی؟

آخه من نرفته بودم زایمان ک انتخاب کنم سز بشم یا طبیعی من اورژانسی بستری شدم و زایمانم زودتر از موقع بود

2706