2703
2553
عنوان

دورهمی دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 81665 بازدید | 16022 پست
کم کم میبینی البته راحتی نه به اون معنای واقعیش،نسبت به شرایط قبلیه خودمون،که همینشم غنیمته

راستي گفتي نازنين ٦ماهگي بهتر شده 

دكتر گفت ما دو نوع رفلاكس داريم يكيش كه خيلي شديده از اينا كه بچه از دهن و دماغ بالا مياره گفت تا ٢ سالگيه 

ولي اوني كه اكثر بچه ها دارن تا ٦ ماهگي ٩٠٪؜ بهتر ميشه بقيه اش هم خيليييي به ندرت پيش مياد مثل قبل باشه 

دكتر ميگفت منم ميخنديدم كه مثل كوليك كه ميگفتين تا ٣ خوب ميشه😁

حالا نازنينم به ٦ كه رسيده خداروشكر رفلاكسش خوب شده كه آرومتره 

الان من بزرگترين مشكلم دندونه 

٢ماهِ اين بچه داره درد ميكشه در نمياد

بيصاحاب اينقدر اين سايت آشغاله عكس نمياد كه 

بفرستم اصلا دلت ريش ميشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
راستي گفتي نازنين ٦ماهگي بهتر شده  دكتر گفت ما دو نوع رفلاكس داريم يكيش كه خيلي شديده از اينا ...

هستی اینم اگه یه وعده دارو نخوره از دماغ و دهن بالا میاره اونم نه یه ذره دو زره هرچه تو معدشه بالا میاره،چند روز پیش که تب داشت یه وعده بهش ندادم وای فردا صبحش که داشتم شیر بهش میدادم یهو اندازه یه لیوان پر بالا آورد،اما تا دارو میخوره خوبه نسبتا

چطور بعضی از بچه ها انقدر آرومند؟یعنی اونا درد ندارن یا اینا زیادی لوسند؟

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
چرا عزیزم

ای جااااان   

خدا بهت ببخشه

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2714

بروبچز دلتون جیییز

من دیروز رفتم ماساج

انقده حال داد که نگو و نپرس

دوتا ماساج رفتم

یکی عمومی بود از گردن تا کف پا

یکی فقط پشت و کتف و کمر با روغن سیاهدونه و زیتون

@هستی59    و @nargoli_roz    شمام برین خستگی بدنتون دربیاد انرژی منفی رو هم میگیره 

چقدر من کتفم گره داشت همه رو باز کردم برام

خیلی سبک شدماااا خیلی

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
بروبچز دلتون جیییز من دیروز رفتم ماساج انقده حال داد که نگو و نپرس دوتا ماساج رفتم یکی عمومی بود ...

آره واقعا خوبه اما کو وقتش😔مسئولیت این گودزیلاها رو یه دقیقم کسی قبول نمیکنه که ما نفس بکشیم چه برسه به ماساژ

البته همون اوایل زایمانم که پشت کتفم گرفته بود پسر خواهرم ماساژ داد ،یعنی همون زیر دستاش میفهمیدم رگا داره باز میشه

حالا شمام تا گودزیلا از راه نرسیده هر قر و فری داری انجام بده که وقتی میاد دیگه باید مثل انسانهای نخستین زندگی کنی😁😁

راستي گفتي نازنين ٦ماهگي بهتر شده  دكتر گفت ما دو نوع رفلاكس داريم يكيش كه خيلي شديده از اينا ...

یعنی رفلاکس نازنین تا ۲سالگیش ادامه داره😱!؟

آره واقعا خوبه اما کو وقتش😔مسئولیت این گودزیلاها رو یه دقیقم کسی قبول نمیکنه که ما نفس بکشیم چه برس ...

اتفاقا کلاس زبانمم واسه این رفتم

نهایت قر و فرمو دارم میام

هستی اینم اگه یه وعده دارو نخوره از دماغ و دهن بالا میاره اونم نه یه ذره دو زره هرچه تو معدشه بالا م ...

هر بچه اي يه جوره 

ولي من نديدم بچه ايي مثل آبان كه همه چيزو داشته باشه

2706