2726
عنوان

دورهمی دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 81671 بازدید | 16022 پست
چطور بود؟ راحت بود یا سخت؟

هردو زایمان سختی خودشونو دارن نمیشه گفت راحتن

وقتی بهم گفتن طبیعی گفتم میتونم و انجامش میدم سخت بود ولی ماما همراه داشتم خیلی کمکم کرد با نرمش و نقاط دردو کنترل میکرد وقتی بچه میاد بیرون یهو همه دردا میره ولی سزارین بعد زایمان دردا تازه شروع میشه

اگه بخوام نظرمو در مورد زایمان طبیعی بگم خوب بود

خوشبختی یعنی من و عشقم و ثمره های عشقمون محمدطاها  و مهراد 👨‍👩‍👦‍👦
ای جانم ..نرگس میبینی وقتی میزارن رو شکمت چه حسی داری .دردآ فورا تموم میشه ...❤ انشالله که بخیه زیا ...

وای اره همش اون لحظه ک برا بار اول دیدمش و اینکه بعدش گذاشت رو سینم جلو چشمامه

انشاا. قسمت همه بچه ها ک منتظرن

بخیه زیاد خیلی پاره پوره شدم😢

خوشبختی یعنی من و عشقم و ثمره های عشقمون محمدطاها  و مهراد 👨‍👩‍👦‍👦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سر همين ديگه!  از دهنش ميوفته هي گريه!  بعد عادت كنه بعدا بزرگ ميشه خيلي سخت تره  ...

هستی یکی از آشناهامون میگفت بچم که یکم بزرگ شد سر پستونکشو از وسط با قیچی چیدم و بهش دادم، یخورده نگاش کرد و گذاشت تو دهنش بعد انداخت بیرونو دیگه نخورد

یه چیزی،البته شما شیر نمیدی اما میگم

دکتر صانعیان میگفت بچه ها توی یه دوره ای خیلی بی دلیل سینه رو نمیگیرن و بعد از یه مدت خوب میشن،که واقعا هم درست گفت،شاید آبانم بدونه دلیل شیر نمیخوره،شاید غذا به دهنش مزه کرده،شایدم طعم این شیره رو دوست نداره

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
وای اره همش اون لحظه ک برا بار اول دیدمش و اینکه بعدش گذاشت رو سینم جلو چشمامه انشاا. قسمت همه بچه ...

نمیخای عکس گل پسرتو بزاری ببینیم

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
2728
وای اره همش اون لحظه ک برا بار اول دیدمش و اینکه بعدش گذاشت رو سینم جلو چشمامه انشاا. قسمت همه بچه ...

انشالله اون لحظه ها قسمت همممممممه منتظرا بشه❤😍

همه دردا یه طرف اون لحظه دیدار یه طرف ❤

بعضی وقتا که خسته میشم دلم میگیره اون لحظه ها میاد بیادم ..با هیچچچچچچی عوضش نمیکنم اون لحظاتو...

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    

بچه ها قراره جمعه دوستای برادر شوهرم از تهران بیان اینجا😊

هی بخودم میگم چی میشه از دوستای نی نی سایتیم باشه..مخصوصا نگارررر...پرستو... خخخخخ😈😈😈😂😂😂😂😂😂

هستی و نارگل که ممنوع الخروج هستن به اونا امیدی ندارم بیان..مائده هم مشهده ..نرگس زایمان کرده ...پس موند این دوتا....

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    
نمیشه ما با هم ذوسست شیم بیایم کاختون؟

کاخمون😂😂

والا اگه وقعاااا بیاین من که از خوشحالیم دیوونه میشم😀😂😂😂

منم خیلی خوشحال میشم شماها بیاین خونمون

واییییی ای کاش😍😍😍

خدا خارو مادر زنداداشتو بیامرزه،واقعا این روزای سخت رو نمیشه تنهای طی کرد ببین همین که یه کسی باشه ...

خدایی خیلی دختر خوبیه 

خیلی دعاش کردم

دارم گهواره مریم

ولی خانوم دوس دارن همش متفاوت بخوابن

یه بار تو بغل یه بار رو پا یه بارم تو گهواره😐

میدم بغل باباش گریه میکنه استرسی میشه ترنم هم انگاری میفهمه واینمیسته

طفلی همسرم با اون کمرش خیلی می خواد کمک کنه ولی ترنم موقع خواب تو بغل هیچ کی آروم نمیشه

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
۲۰آبان چه خبره؟؟

دکتر که رفتم گفت ۲۰ ابان اخلاقش خوب میشه

همون دکتر معروفه که اهل افغانستان

خندوانه هم آورده بودنش

دکتر شاه فرهت

حرفاش رودست نداره

فقط میری تو مطبش بدون اینکه چیزی بگی تمام مشکلای بچه تو میگه

دونه به دونه

خیلی جالبه من هنگ کردم از حدس های درستش

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
٢ ماهگي؟؟ چيزي نيست  ٤ خيلي سخت بود

😳

۴ سخت تره🤦🏻‍♀️

يادتونه من ميگفتم همه چه قدر به من ميگفتيم كم طاقتي!!! واقعا بچه داري سخته  مخصوصا ماه هاي او ...

هستی من تمام وقت در خدمت ترنمم

هیییییییچ وقتی برا خودم ندارم

حسرت یه حمام با خیال راحت رو دلم مونده

حالم بد شد اینقدر گربه شور کردم خودمو پریدم بیرون 

آره  مونا به سرعت ببرش دكتر رفلاكس پنهان داره  گلوش ميسوزه ها

ای بابا 😣

من همش تو راه دکترم که😕

باشه میبرمش

2706