2726
عنوان

دورهمی دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 81671 بازدید | 16022 پست
بنده خدا اونجوری نیست واسه من بیشتر اوقات خرید میکنه دیروزم خودم بهش گفتم برو لباس بگیر از عیده بنده ...

ای جونم .عزیزم تازه اول راهی .بزار هفت هشت نه ماهت بشه😂 ..شلوارها مانتو هات تو تنت جر میخوره

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    

والا تعریف از خود نباشه .ولی من تو بارداری خیلی خوشگل و خوشتیپ بودم...تو عروسی عموم شش ماهم بود .یه لباس مجلسی پوشیده بودم .بلند .وایی با اون چیکم کوچولوم انقد بهم میومد که خواهر شوهرمم ارایش و شنیونم کرده بود..وایییییی..اخ که دلم اب افتااااد دلم به تاپ تاپ افتاااد😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

اعتماد بنفسم تو حلق ترامپ😐😒

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پاراكيد ميدم راحت ميخوره  جز واكسن مگه بازم تب ميكنه؟؟

اون اولیه که پرتقالی بود فکر کنم پاراکید بود،آره پاراکید خوبه،باید همینو بگردم پیدا کنم

یه بار نصفه شب با گریه و جیغ بیدارشد وتا فردا شبش تب داشت

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
اول ٤٠ بود  بعد گفتن ٣ ماهگي بعد ٦  من خودمو واسه تا ٢ سالگي جر خوردن آماده كردم😑😑😑

آره والا باید تاهمون۲سال صبر کرد،بلکه آروم بشن

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
2728
اون اولیه که پرتقالی بود فکر کنم پاراکید بود،آره پاراکید خوبه،باید همینو بگردم پیدا کنم یه بار نصفه ...

همش واسه دندونه

آبانم ٢ شب از شدت درد نميخوابيد استا دادم خوابيد 

درد داشت 

پاراكيد پرتقالي نيست ولي خيلي بهتر از بقيه ميخوره

والا تعریف از خود نباشه .ولی من تو بارداری خیلی خوشگل و خوشتیپ بودم...تو عروسی عموم شش ماهم بود .یه ...

اخ که چیکم نانازی داشتی

وای که دلم قنج رفت واسه اون چیکمت😂😂😂😂

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
میناعکس چیکمتو بزار 😀😀😀😀

اره مینا عکس چیکمتو بذار😂

یبار دوبارم که غلط نمی نویسی اخه😸😸

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
خدا کنه،امیدوارم از اول همه بهمون گفتن ۳ که رد بشه  بهتر میشن،۳ ردشد اما خبری نشد گفتن۴ که رد ...

صب کن شوهرش بدی درست میشه😁😁😁

اول ٤٠ بود  بعد گفتن ٣ ماهگي بعد ٦  من خودمو واسه تا ٢ سالگي جر خوردن آماده كردم😑😑😑

فکک کن نازنین و آبان کنار هم باشن علاوه بر ماماناشون خودشونم سرویس میشن😁

بنده خدا اونجوری نیست واسه من بیشتر اوقات خرید میکنه دیروزم خودم بهش گفتم برو لباس بگیر از عیده بنده ...

اینا رو ولش بابا

امضات 😍

تیکرت چقد جلو رفته 💞

دوباره آبانو بردم دكتر  وزن خيلي كم اضافه كرده😔😔😔 كلييييي هم دارو داد همه ضد اسيد گفت ٢ رو ...

رفلاکس داره هستی؟

علائمش چه طوریه؟

نگا ترنم هم بعد اینکه شیر میخوره چه شیر خودم چه کمکی فرقی نمیکنه،بعد بادگلوش که میگیرم ۲۰دقیقه بعد تو خواب یه چیزی برمیگرده تو گلوش

مثل ترش کردن خودمون میمونه چون صورتش یه حالت بدی میگیره بچم بعد قورت میده دوباره

به نظرت رفلاکس؟

یعنی اسید معدش برمیگرده؟

تو بغلم هست ها تازه زود نمیزارمش زمین که بگم شیر برمیگرده

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
اره مینا عکس چیکمتو بذار😂 یبار دوبارم که غلط نمی نویسی اخه😸😸

چرا هیچکی عکس شیکم منو نخواست تو بارداری☹️

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
من پاراكيد ميدم راحت ميخوره  جز واكسن مگه بازم تب ميكنه؟؟

شنبه باید ببرم ترنم رو واسه واکسن🤦🏻‍♀️

از الان عزا دارم😫😭😭

نه بابا چطوری تو ترنم چطوره؟😍

درحال گذراندن روزای سخت😖

واقعا سخته

اصلا به خودم نمیدیدم بتونم تحمل کنم

رور شمارم فقط شده روزای ترنم

چشم میکشم ۲۰ آبان بشه

2706