2737
2734
عنوان

دورهمی دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 81671 بازدید | 16022 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم امروز وقت دندون داشت کارش عقب افتاد منم گفتم حالا که تااینجااومدیم ی دکترم بریم اون رفت ارولو ...

بسلامتی 

پس بلاخره دکتر رفتید

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
2731
خب خداروشکر دکتر رفتین

😅😅😅😅

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
بسلامتی  پس بلاخره دکتر رفتید

سلامت باشی 😁😁😁

من گفتم دیگه عکسو

خودش نداد

بابا ابان  رفته بودیم ابن سینا معاینه کرد گفت واریکوسل نداری اگرم باشه خیلی خفیفه

حالا این ندید میگه بیا حتما داری بیاعمل

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2738
شوهرم امروز وقت دندون داشت کارش عقب افتاد منم گفتم حالا که تااینجااومدیم ی دکترم بریم اون رفت ارولو ...

چه كار خوبي كردي 

ولي واسه فولي واژينال دقيق تره 

نگار ديوونه نشي تن به عمل بدينا 

واريكوسل برميگرده 

هر كي عمل كرده برگشته 

چون باز در اثر گرما عروق تنگ ميشه

فقط يخ 

چاره اش همينه

سلامت باشی 😁😁😁 من گفتم دیگه عکسو خودش نداد بابا ابان  رفته بودیم ابن سینا معاینه کرد گفت ...

معاینه هم نکرد و گفت واریکوسل داره شوهرت؟؟

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
پس با این اوصاف اگه من بودم الان سومیو باردار بودم

من فکر میکنم بچه هایی که طبیعی دنیا میان چون ریه و اینا تماما تشکیل شده رفلاکس و کولیک هم نمیگیرن اینا اکثرا برای سزارینه

تنهاکسی که اینجا طبیعی زاییده معصومه بوده بچه شم کولیک نداشته

چه كار خوبي كردي  ولي واسه فولي واژينال دقيق تره  نگار ديوونه نشي تن به عمل بدينا  ...

عمرا بابا

عمل چیه

دکتره گفت  واربکوسل ایراد  مادرزادیه

درسته این؟

2706