2726
عنوان

دورهمی دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 81671 بازدید | 16022 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مونا حتمااااا براش بايوگايا پيدا كن  سعي كن پيدا كني اگه نشد پدي لاكت  ببين آب رو آتيشه& ...

این دوتا که گفتی شربتن؟گیاهی؟

من گریمیچر میدم

اینا که گفتی چندبار میتونم بهش میدم؟

ترنم روزی ۳ بار رو حداقل کولیک داره

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
سلااااام مونا مبارکهههههههههه قدم ناز دخترت😍😍😍 خدا حفظش کنه ترنم خانوموووو😍😍😍

سلام مریم جون از این ورا خانوووم

ممنون گلم

کی میری اقدام برا دومی😁؟

روشنا چیکار میکنه؟خوبه؟

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
من دیروز رفتم یه مقدار گرفتم کالسکه.. کریر.. ساک لوازم.. سرویس خواب و قنداق فرنگی.. پتو دور پیچ.. ص ...

مینا جون اینو تجربی میگم

من تخت کنار مادر گرفتم البته سفارش دادم با سایز دلخواه خودم

یکطرفش اسانسوری هست الان که قلت نمیزنه پایینه

بعدا که بزرگ تر شد بعد اینکه خوابید کنارشو میدم بالا که نیافته

حالت گهواره ای هم داره که لازم بود یکم تکونش بدم

من تخت جوان هم گرفتم برا اینکه وقتی لازم بود جداش کنم از پیش خودم بتونم کنارش رو تختش باشم

تخت نوجوان و کودک اصلا استفاده نمیشه

حالا بازم هرجور خودت میدونی گلم

این دوتا که گفتی شربتن؟گیاهی؟ من گریمیچر میدم اینا که گفتی چندبار میتونم بهش میدم؟ ترنم روزی ۳ با ...

مونا اون پدی لاکت  خییییلی خوبه

من هنوزم به نازنین میدم روزی۵ قطره،البته فکر کنم الان دیگه باید بیشترش کنم اما یادم رفت از دکترش بپرسم

این قطره برای خیلی چیزا خوبه مثل یبوست اسهال رفلاکس کولیک....

قیمتشم ایندفه که خریدم۳۵تومن بود

دکتر به من گفت بعدش بلافاصله شیر به بچه ندم 

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
این دوتا که گفتی شربتن؟گیاهی؟ من گریمیچر میدم اینا که گفتی چندبار میتونم بهش میدم؟ ترنم روزی ۳ با ...

گريپ ميكچر كي گفته بدي؟؟؟؟ 

زير ٤٠ نبايد بدي اصلا 

نه قطره ست 

بايوگايا نيود پدي لاكت 

اينا فلور روده رو تنظيم ميكنه بچه ها كه دنيا ميان دستگاه گوارششون كامل نيست اينا باكترياي مفيد روده رو بهشون ميده 

زود بگيريا بچه خيلي درد ميكشه

يخچالي هم هست

مینا جون اینو تجربی میگم من تخت کنار مادر گرفتم البته سفارش دادم با سایز دلخواه خودم یکطرفش اسانسو ...

ممنون عزیزم بابت تجربت... ینی همبن تخت کنار مادرم به درد نمیخوره؟؟؟ من گفتم سرویس نوجوان بزارم وقتی بزرگتر شد چون احتمالا هم سال بعد جا به جا میشم ضربه میخوره... به این خاطر گفتم از اونا که گهواره هم میشه و به قول شما یه طرف حفاظش درمیاد بدم درست کنن واسم. 

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
بچه ها عید همگی مبارک تشریف بیارید منزل ما عیدی بگیرین😅 البته در خونه @هستی59    &nbs ...

عید شمام مبارک عزیزم

التماس دعا😍😍🤗🤗😘😘

خوشبختی یعنی من و عشقم و ثمره های عشقمون محمدطاها  و مهراد 👨‍👩‍👦‍👦
2706