2726
عنوان

دورهمی دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 81671 بازدید | 16022 پست
بابا يه دقيقه لبشو جمع كن  ميخوام ببينم بچه من عجيبه يا همه همين جورين يعني اين واكسن گند زد ...

نیش های بالا از کنار لثه سفید و متورمه اما هنوز پایین نیمده

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فكر كن جاي ٨ تا دندون بالا و پايين رو لثه اش سفيد و ورم كرده  قشنگ جاهاش معلومه

نگران نباش احتمالا از اون بچه هایی که دندوناش پشت سرهم و زود در میاد

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
هستی جان هر بچه ای یجوره. بچه پسرعمه منم خیلی بدجور بود همش گریه میکرد از صبح تا شب مادر و پدر و ماد ...

مائده سردردات شاید از کم خونی این چند وقت از خونریزی کمخونی گرفتی شاید

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
خيلي سخته

هستی عکس آبان نمیاد چون کیفیتش بالاس از روش اسکرین بگیر کیفیتش بیاد پایینتر

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
نه  مشكل اينه رو آپلود ميمونه

باشه بابا عکس نخواستیم

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...

بچه ها عید همگی مبارک

تشریف بیارید منزل ما عیدی بگیرین😅

البته در خونه @هستی59     هم بازه و اماده پذیرایی😁😁

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2706