2737
2734
عنوان

لابیاپلاستی

4800 بازدید | 87 پست

دوستان درباره ی هرکدوم از موارد زیر سوال داشتین میتونم بهتون جواب بدم.

بخوانید: لابیاپلاستی چیست, What is labiaplasty

بخوانید: لابیاپلاستی با لیزر Laser labiaplasty 

مطالب مرتبط: خطرات عمل لابیاپلاستی چیست؟ complications of labiaplasty 

بخوانید: جوانسازی واژن با لیزر چیست؟ laser vaginal rejuvenation

بخوانید: درمان بلندی کلیتوریس clitoris

بخوانید: راه های سفید کردن واژن  lightening labia skin

Injection of fat into the vagina

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

.

امضات حال منه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2728

سفید کردن واژن رولطفا توضیح میدید 

هزینه؟ 

درد؟

دوران نقاهت

وتاثیرش که چقدر جواب میده

ممنون

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
میگن خطرناکه چقد صحت داره؟

خطرناک نیس.عوارض که نداره ولی دکتر خیلی مهمه.مثلا یکی از بچه ها میگفت مال من اصن متقارن نیست ...کلا دکتر از همه چی مهم تره.یبه هفته بعدشم استراحت مطلق باید داشته باشی.یکمم راه رفتن بعدش تا یه مدت سخته

سفید کردن واژن رولطفا توضیح میدید  هزینه؟  درد؟ دوران نقاهت وتاثیرش که چقدر جواب میده ...

بهت یه سایت بدم کامل بخونی؟خیلی طولانیه توضیحاش

این سایت کامل نوشته.یه قسمت تجربیات هم داره اونجا کسایی که انجام دادن نظراتشونو دادن

http://sepidyar.com/fa/surgery/view/لیزر سفید کننده واژن

2738
دوس دارم لابیا و سفیدی رو انجام بدم همه بدنم سفیده ونجا تیره تره خیلی بده

این سایتی که برای اون دوستمون گذاشتمو بخون کمکت میکنه درباره سفید کردن

http://sepidyar.com/fa/surgery/view/لیزر سفید کننده واژن

بهت یه سایت بدم کامل بخونی؟خیلی طولانیه توضیحاش این سایت کامل نوشته.یه قسمت تجربیات هم داره اونجا ک ...

ممنون گلم

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

من که مخالفم واقعا این چیزا تو لذت هیچ نقشی ندارد. اینا همش کیسه دوزی پزشکانه . وگرنه هر آدمی یه شکلیه. همین لابیاپلاستی عمل رایجی تو دنیا نیست مثلا اگه کسی غیرطبیعی لابیای بزرگ و دردناک داشته باشه عمل می‌کنه. اما دارن‌تو ایران رایجش میکنن

لبیا چی و مجردم

لابیا از 3 میلیون شروع میشه.حدودا...بستگی به دکتر داره من تا 5 تومنم شنیدم.مشکلی نیس مجردی  اصن به پرده آسیب نمیرسونه.فقط اون آویزونیای لابیارو میبرن

من که مخالفم واقعا این چیزا تو لذت هیچ نقشی ندارد. اینا همش کیسه دوزی پزشکانه . وگرنه هر آدمی یه شکل ...

خوب خیلیا دوست ندارن..من خودمم نه موافقم نه مخالف.چون بستگی به خود آدم داره...یکی واقعا دوست نداره شکلشو دوست داره عمل کنه

2706