2737
2734

شعبه های مختلف طیرانی

یکیش تو بلوار وکیل اباده

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

مریم گلی چهارراه اندیشه 

اونجا دوتا مریم گلی است اون که سر چهارراه کنار شیرینی فروشیه نه اون که تو خود رازی است نزدیکای پارک رسیدی 4 راه رازی برو سمت چپ  البته اگر از سمت امامت اومدی 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم جز بهتریناس یا کلن اینجارو میشناسی؟

ببین براش صف میبندن من خونه خواهرم اونجاست همیشه برایش صف میبندن نزریک 30 40 نفر تو صفن همیشه 

2738
عزیزم جز بهتریناس یا کلن اینجارو میشناسی؟

من از زمانی که پدر مرحومشون بود میرفتم تو پاستور بودن اون موقع 

جاهای دیگه هم هست حکمت تو طرقبه یا یکی روبرو بازار نصر میدان توحید هستن جاهای دیگه ولی من این سه تا رو میشناسم

ولی توصیم طیرانی هست

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
همون که اسم صاحبش درویشه؟

اسم صاحبشو نمیدونم جای خونه خواهرمه دیدم که همیشه صف میبندن براش تا برن تو صفهای 30 نفره 40 نفره خیلی شلوغه جاش البته دوتا است یکی تازگی زده که اصلی نیست اصلیه تو خوده رازیه و جابه جا شده رفته اونجا اون که اومده جای قبلی اون اصلی نیست 

مرسی عزیزم لطف کردی ایشالا سلامت باشین

خواهش میکنم گلم انشالله شما هم سلامت باشین و موفق

2706