2410
2553
عنوان

بی بی چک

206 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من امروز یک روز مونده به موعدمه که بی بی چک گذاشتم و هاله انداخت دیروزم هاله انداخت آیا مثبته با این که هنوز موعدم نشده؟؟

دختر عزیزم عاشقانه دوستت دارم امیدوارم برات مادر خوبی باشم. خدایا مواظب دختر کوچولوم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون گلم. یعنی قابل اعتماده این نتیجه؟؟

بله چون دوبار هاله انداخته

البته داروهای هورمونی مصرف نمیکنید ؟ برای کیست و اینا

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....
2720
بله چون دوبار هاله انداخته البته داروهای هورمونی مصرف نمیکنید ؟ برای کیست و اینا

نه عزیزم

دختر عزیزم عاشقانه دوستت دارم امیدوارم برات مادر خوبی باشم. خدایا مواظب دختر کوچولوم باش
میشه عکسشو بزارین؟؟

دوست دارم بذارم ولی وقتی میخوام آپلود کنم ارور میده که chrom در دسترس نیست

2714
خب پس مبارکه بی بی چک الکی مثبت‌ نشون نمیده دوبار. موعدتم ک نزدیکه. مبارک باشه بسلامتی

ممنون😍😍😍😍😍😍😍😍

مبارکه 😍

سلام   ببخشید میشه بی بی چک رو ساعت ۹ انجام داد البته قبل صبحانه خوردن ؟ 

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   

با اجازه استارتر  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2543303/نظر-سنجی-بشتابید

لطفا اینجا هم برین و نظر بدین

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....
2706