2726

سلام دوستان.من میخوام تجربه خودمو در اختیارتون بذارم..اول از همه اینو بگم که من تنبلی تخمدان داشتم.دکتر بهم گفت پلی کیستم..دوبار بیشتر دکتر نرفتم.دارو شیمیایی برام عوارض داشت و اذیت بودم.سرگبجه و اینا داشتم.. هیچوقت هم برا اندازه فولی نرفتم سونو که بدونم سایز فولی هام چنده.. اینو بگم که لتزورول و کلومیفن روم اثر نکرد و بچه دار نشدم با این قرصا.. کلا پریودی هام منظمه.. هرماه سر وقتم پری میشم.نهایت یکی دو روز اینور اونور شه.. در کل منظمم..

الهی.. گاهی.. یه نگاهی..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من حدود4یا5 ماه انتظار کشیدم برای بارداری.و اغراق نکرده باشم برام مثل یکی دوسال شایدم بیشتر گذشت.. خیلی گریه کردم و اشک ریختم تو اون مدت و خیلی میترسیدم.مخصوصا که دکتر هم رفته بودم و با دارو هم نتیجه نگرفتم.. و واقعا هم اذیت میشدم با دارو ها.. من اصلا اضافه وزن ندارم.و عادت به ورزش کردنم ندارم.تحرکم خیلی کمه..

الهی.. گاهی.. یه نگاهی..
2728

وقتی دوستانی رو میبینم که سالها انتظار کشیدن ناراحت میشم و درک میکنم چه غم بزرگی رو دلشون سنگینی میکنه..فقط خواهشا اگه راضی بودین دعام کنین..مرسی

الهی.. گاهی.. یه نگاهی..

نکته دیگه اینه که یکم صبور باشین.چون این روش گباهیه و ممکنه چندماه زمان ببره.. البته که من خدارو شکر باهمون ماه اول نتیجه گرفتم..

الهی.. گاهی.. یه نگاهی..

برا لکه بینیم یه راهکار بده.

من همش بین دوره ام لکه بینی دارم.

۲ماهم هست بجای پریود فقط لک میاد.

اصلا نمیشه اقدام کرد😣

هیچ مشکلیم ندارم.

نه کیست نه عفونت نه تغییرات هورمونی.

ولی به شدت کمخونی دارم

❤اَلا بذِکر الله تَطمَئن القُلوب❤

اصول اولیه این کار پرهیز از سردیجات هست.و هرچی میدونین باعث گرمی میشه رو انجام بدین.بنیه خودتون و همسرتون رو قوی کنین تا تخمک و اسپرم خوب و سالمی داشته باشین.

الهی.. گاهی.. یه نگاهی..
برا لکه بینیم یه راهکار بده. من همش بین دوره ام لکه بینی دارم. ۲ماهم هست بجای پریود فقط لک میاد. ...

عزیزم اگه کم خونی که باید اهن بخوری.. برا لکه بینیت هم بنظرم بری دکتر بهتره.سونو باید شی و احتمالا یه تست پاپ اسمیر هم بگیرن ازت...من این دستورات گیاهی رو از دوست عزیز دیگه ای گرفتم.انجام دادم و خدارو شکر باهمون ماه اول نتیجه داد.. 

الهی.. گاهی.. یه نگاهی..

1

اولین و مهترین کار اینه که اصلا اصلا  تاکید میکنم به هیچ وجه تو دوران پری خودتون با اب نشورین.. فقط دستمال بکشین.. چون رحم بازه و اب نفوذ میکنه و سردی رحم میاره..حتما حتما تو دوران پری شال یا شکم بند ببندین که دور کمر و رحمتون بگیره و گرم نگه داره

الهی.. گاهی.. یه نگاهی..

2

بعد از پاکی شکمتون رو با روغن زیتون ماساژ بدین.دورش شال ببندین.و بعدش روش حوله داغ یا کیسه اب گرم بذارین.. خیلی موثره..

خانما تو دوران مری اینکارو نکنین.دقت کنین بعد از پاکی اینکارا رو انجام بدین..

الهی.. گاهی.. یه نگاهی..
2706