2737
2739
عنوان

قدم اول برای اقدام به بارداری 😍

151 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها من دارم ازمایشات پیش از بارداری رو انجام میدم و سوال اصلیم اینه که من دوره هام تقریبا۴۰روزه اس بنظرتون روز چندپریود باید برم سونو برای اندازه فولیکول؟؟؟

خب دوستم دکترت تمام اینا رو توضیح میده و خودش تاریخ برات مشخص میکنه 

فقط تو خودتو تقویت کن و چیزای گرم و مقوی بخور حتما

مخصوووصا زمانی که پریودی

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
گفتم ..

اون که اره ولی من همش تنهام به وجود یک بچه توی خونه ام نیاز دارم ولی خب فعلا دارم مراحل پیش از اقدام رو طی میکنم اگه مشکلی نبود به امید خدا ۶ماه دیگه اقدام میکنم

اون که اره ولی من همش تنهام به وجود یک بچه توی خونه ام نیاز دارم ولی خب فعلا دارم مراحل پیش از اقدام ...

در آخر که با خودته .. از حرفای من عصبانی نشو فقط داریم صحبت میکنیم .‌. اینو اولش بگم ..

ولی اون بچه چه گناهی داره که اینجا به دنیا بیاد .. 

حالا فقط ایرانو نمیگم کلا دنیا دیگه جای زندگی نیست .. 

نشکلاتی مثل کم آبی .. تغییرات اقلیمی .. جنگ .. انسانیتی که مرده .. دور از جون همه بیماری .. دیدن مرگ عزیزان .. 

فکر کنم کافی باشه ....

در آخر که با خودته .. از حرفای من عصبانی نشو فقط داریم صحبت میکنیم .‌. اینو اولش بگم .. ولی اون بچه ...

درسته من تمامش رو قبول دارم عزیزم و اصلا از حرفات عصبانی نشدم چون حرف حق جواب نداره😉ولی خب من یه برنامه هایی دارم براش

2706