2733
2734

. منتظر بودن سخت ترین کار دنیاست ۵ سال منتظر بودن برام سخت گذشت خیلی سخت روزایی که تمام روزم تو دکترا گذشت روزایی که ی با تمام قوا دنبالش دویدم اما واقعا کم اوردم  بریدم قلبم شکست انقدر که هیچ وقت صدای شکستنش رو اینجوری نشنیده بودم 😔😔😔

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

بگو میگذره این روزا ببین چه جادویی میکنه همین جمله ...هم انرژی مثبت بهت میده هم میگذره روزای سختت و به هرچی بخوای میرسی...

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیشده

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
2731
بگو میگذره این روزا ببین چه جادویی میکنه همین جمله ...هم انرژی مثبت بهت میده هم میگذره روزای سختت و ...

خداکنه فقط تنها امیدم اینه که بگذره😔

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

واااای عزیزم الهی قربون اون دل منتظرت برم منم یکسال و دوماهه منتظرم و ذره ای از انتظارتو درک میکنم 

انشالله خدا عیدیتو بده آمیــــــــــــن😘

درانتظار لطف خدا برای داشتن فرشته ڪوچولو👪خواهش میکنم برای فرشته دارشدنم صلوات بدین🙏🙏🙏🙏🙏🙏
2738
داروگیاهی هم چیزی استفاده کردی؟ 

نه عزیزم

عزیزم غصه نابودت میکنه.همونطور که من نابود شدم.بسپار به خدا.من ازمایش دادم کلی مشکل دارم خواهرم غصه ...

واقعا به خدا توان ندارم دیروز سومین انتقالم بود که منفی شد

2706