2733
2734
عنوان

کسی هست که از آشناهاشون توی کشتی سانچی بوده؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2454 بازدید | 24 پست
حتما تو یه جزیره گیر افتادن ب تلفن دسترسی نداشتن تازه ازاد شدن زنگ زدن... شنونده باید عاقل باشه...چ ...

نه عزیزم ...میگن که دستگیرشون کردن چون جسد ۲۹نفرشون پیدا نشد

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
من یه چیزای خوندم از نت کاش زنده باشن خیلی هیجان انگیزه

خیلی جالبه اگه اینطور باشه

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من خودم از انزلی هستم خیلی از این عزیزان واسه شهر واستان ما بودن هنوزم یادم میاد ناراحت میشم خیلی سخ ...

واااای اره خیلی سخته...من که تا یه مدت بد توی شوک بودم الانم یادم میاد ناراحت میشم😢😢کاش زنده باشن

واااای اره خیلی سخته...من که تا یه مدت بد توی شوک بودم الانم یادم میاد ناراحت میشم😢😢کاش زنده باشن

ای کاش استاتر خیلی بد بود هم سانچی هم پلاسکو هیچ وقت یادم نمیره از سرکار شبا می اومدم از خانوادم می پرسیدم خبری نشد تلوریون چیزی نگفت چقد بد ما که نمیشناختیم این جوری بودیم خدا به خانوادهاشون صبر بده دوست عزیزم

2738
نه تلوزیون ردش کرد

تی وی که خیلی چیزا رو بیخود رد میکنه 

چند تا از اعضای خانواده های اینا میگن از اون موقع پول تلفن واسشون اومده و حتی با شماره تلفن اونا بهشون زنگ زدن

منتظر اتفاقات خوبم