1147
648

راست میگن که زنده هستن و بااشون تماس گرفتن؟؟؟؟

زیباترین عکس ها در اتاق های تاریک ظاهر می ‏شوند؛پس هر موقع در قسمتی تاریک از زندگی قرار گرفتی،بدان که خدا می‏ خواهد تصویری زیبا از تو بسازد. 

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

فک کنم ملت همیشه در صحنه مسخرشون کرده بودن

ولی منم شنیدم زنگ زدن بهشون 

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

منم شنیدم که میگن زنده هستن و تماس گرفتن ...حتی فیلم همسر یکیشونو دیدم که گریه میکرد و میگفت شوهرم بهم زنگ زده و صداشو شنیدم

بامن چنان کن کز بعد مرگم باخود نگویی ای کاش آن روز...

نه تلوزیون ردش کرد

توت فرنگی ام   ....دوست عزیزمایران 80میلیون جمعیت داره که قرار نیست همه این ۸۰ میلیون مطابق رای و نظر شما فکر کنن احساس کنن و نظر بدن پس اگر تو تاپیکی دیدی مخالف نظر منی ریپلای نکن به جاش برو پیش یه روانپزشک و بگو که شخصیت کنترل گری داری هر چه زودتر به فکر درمان خودت باش
8

من دوتاشون از آشناهامون بودن میگن که شماره ی خارج از کشور باهاشون تماس گرفته الانو نمیگم چند ماه پیش ابان یه دفعه رفتم تو  فکرش

زیباترین عکس ها در اتاق های تاریک ظاهر می ‏شوند؛پس هر موقع در قسمتی تاریک از زندگی قرار گرفتی،بدان که خدا می‏ خواهد تصویری زیبا از تو بسازد. 

همسر یکیش میگفت که من یه شماره گرفته بودم فقط خودمو شوهرم داشتیم کسی نداشت که بخواد از خارج از کشور زنگ‌بزنه بهم

1184
حتما تو یه جزیره گیر افتادن ب تلفن دسترسی نداشتن تازه ازاد شدن زنگ زدن... شنونده باید عاقل باشه...چ ...

نه عزیزم ...میگن که دستگیرشون کردن چون جسد ۲۹نفرشون پیدا نشد

من یه چیزای خوندم از نت کاش زنده باشن خیلی هیجان انگیزه

خیلی جالبه اگه اینطور باشه

1183