عنوان

قندهای مصنوعی

182 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها،دکتر خوردن قندهای مصنوعی را واسه همسرم ممنوع کرده

قندهای مصنوعی غیر از قند و شکر و نوشابه دیگه شامل چی میشه؟

عسل و خرما میتونه بخوره؟

من چه گویم 

عسل و خرما فقط طبیعیه و کشمش،و توت

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین کیک و کلوچه و بیسکوییت  ها همش قئد مصنوعی دارن .. 

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         
2731
نون و برنج چی؟ دکتر گفته امادگی به دیابت داری

برنج خيلى قندش بالاست

پدرشوهر من قند داره كلا هر وقت برنج ميخوره حالش بد ميشه قندش ميره بالا

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
همین کیک و کلوچه و بیسکوییت  ها همش قئد مصنوعی دارن ..

مشکل همینه، از صبح تا شب سرکار کیک و بیسکوییت میخوره

نمیدونم حالا که دکتر منع کرده قند مصنوعی رو چی بزارم واسش به جز خرما که ضرر  نداشته  باشه 

من چه گویم 
برنج خيلى قندش بالاست پدرشوهر من قند داره كلا هر وقت برنج ميخوره حالش بد ميشه قندش ميره بالا

ببین قند نداره ولی آمادگی داره، دکتر گفته یه ماه کامل قند مصنوعی حذف کنه

یعنی برنج و ماکارونی هم شاملش میشه؟

من چه گویم 
ببین قند نداره ولی آمادگی داره، دکتر گفته یه ماه کامل قند مصنوعی حذف کنه یعنی برنج و ماکارونی هم شا ...

نميدونم والا

چرا از خود دكتر نپرسيدى؟

تو اينترنت سرچ كردى؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
مشکل همینه، از صبح تا شب سرکار کیک و بیسکوییت میخوره نمیدونم حالا که دکتر منع کرده قند مصنوعی رو چی ...

توت خشك

كشمش

نميدونم والا چرا از خود دكتر نپرسيدى؟ تو اينترنت سرچ كردى؟

سرچ کردم ولی به وضوح ننوشته چه مواد غذایی

فقط نوشته ساکاروز و ..

دکتر هم همسرم تنها رفته بود به من گفت فقط قندهای مصنوعی

من چه گویم 
مشکل همینه، از صبح تا شب سرکار کیک و بیسکوییت میخوره نمیدونم حالا که دکتر منع کرده قند مصنوعی رو چی ...

خرما انجیر توت خشک 

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         
خرما انجیر توت خشک 

کشمش مویز