2703
2553
عنوان

بچه ها کفشم بیاین ببینین

316 بازدید | 16 پست

خوبه یا نه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

يكم رنگش بده😐😒

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
پست اول میذاشتی باور کن ن کسی میشناخت اگع میرفت تو گوگل ن خار داشت 

نیومد هرکار کردم 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
واسه عیده؟

اسپرت فعلا گرفتم واسه تیپ اسپرتم هنوز کفش مهمونی نخریدم 

2714

قشنگن .چه رنگ نازی  😍😍😍😍

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
عزیزم‌مبارکه. ولی زیاد جالب نیست،  چقدگرفتی؟

100

قشنگن .چه رنگ نازی  😍😍😍😍

ممنون 

100

مبارکت باشه اره همین قیمتاس. باید پا بزنی ببینی چطور میشه زیر شلوارت بیاد

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
مبارکت باشه اره همین قیمتاس. باید پا بزنی ببینی چطور میشه زیر شلوارت بیاد

پا خورش خیلی قشنگه 

2706