2733
2734

نوشته ریسک سندروم داون داره بچم چیکار کنم پول ندارم سل فری بدم ۲تومن هزینشه بچه ها من اصلا نمیدونم چی ب چیه کمکم کنید

@somitajon   بیا ببین چه خاکی ب سرم شده

پسرم همه دنیام 😘💋💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم اینقد خودتو پریشون نکن ..ریسک رو چند زدن ؟!؟

خیلی از این چیزا فقط احتماله خواهر گلم .

بردی پیش دکترت نظرشو بپرسی ببینی چی میگه 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2738

الهی بگردم، انشاله که چیزی نباشه، خانم برادر من هم همینجوری شد، ولی بعدش آزمایش دیگه ای داد و گفتن مشکلی نیست، چتد سالتون هست؟ چون سن میتونه یک عامل باشه در وجود احتمال سندرم در آزمایش

... و من به تو ایمان دارم...

عزیزم شما الان پول ندارید یه سل فری بدین بعد میخ‌این این بچه رو چجور بزرگ کنید این ازمایش از نون شب فعلا برات واجبتره 

برو قرض کن برو 

انشالله که چیزی نیست 

کژالم ندیده میدونم تو زیباترین دختر دنیا هستی     
‌عدد انتی بالا نیست که

برای منم جالبه عدد ان تی اش بالا نیست که مشکوک بزنه 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

استرس و نگرانی رو از خودت دور کن و دلتو قرص کن به همون خدایی که بهت معجزشو نشون داده .

این چیزا جدیدا مد شده و از هر چند نفر یکی رو میفرستن  واسه ازمایش .

به زن داداش خودم گفتن بچه اش مشکل داره ولی خداروصدهزار مرتبه شکر سالمه و به قول خودش فقط استرس و نگرانی و اشک ریختن هاش  تو اون دوره رو زیاد کردن .

2706