2737
2739
عنوان

کسایی که قرص ال دی میخورین

102 بازدید | 8 پست

حالتاتون چه جوریه؟

من خیلی بی حوصلم یکمم اعصابم خورده

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

از افسردگی در حال پرپر شدنم😩😩

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره منم عصبی میشم  ولی مجبورم  تازه زیادم گشنم میشه😞

منم مجبورم ،منه بدبخت دلم به اینماه خوش بود که دیگه میرم اقدام ولی دکتر بهم قرص داد برای تنظیم پری

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2728

اوف نگو نگو امان از قرص ال دی دیگه بدم اومده واقعا احساس میکنم عصبی شدم

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
اوف نگو نگو امان از قرص ال دی دیگه بدم اومده واقعا احساس میکنم عصبی شدم

من دوروزه میخورم پری هم هستم دیگه همه چی ریخته بهم

من دوروزه میخورم پری هم هستم دیگه همه چی ریخته بهم

کلا همه چی ادمو بهم میریزه

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
کلا همه چی ادمو بهم میریزه

اوهوم خیلی بده شوهرم امروز سر به سرم میزاشت میفت انقدر تلقین نکن اساسا مردا درک نمیکنند آدمو

2738
اوهوم خیلی بده شوهرم امروز سر به سرم میزاشت میفت انقدر تلقین نکن اساسا مردا درک نمیکنند آدمو

اره واقعا