2737
2734

تصمیم گرفتم دیگه موهام رنگ نکنم بعد اینکه رنگ موهام رو داغون کرد😢😢😢

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بدون دکلره نمیشه بایدبری ارایشگاه

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
2728

واقعا از کسایی ک از یچیزی هیچی سرشون نمیشه بعد میخوان سخت ترین کاروشو بکنن و انتظار معجزه هم دارن واقعا لجم میگیره......

عزیزم پس ارایشگرا چرا چندسال ک..و نشون پاره میشه تا اینچیزارو یاد بگیرن؟ پس باشما خیلیییی فرق دارن......عمرا بتونی این رنگ با هر رنگ دیگ رو دراری چون از سوال دملرت معلومه هیچی نمیدونی از رنگ....راه صد ساله رو یه تایپیکه میخوای بری؟

بشین خواعرم گند نزن ب خودت دم عیدی

اقا لایک نکنید اه......
حالا بنظرتون رنگش قشنگ هست؟ 

اره خوبه

حالابنظرشماماهاگونی بدون دکلره خوب درمیادخودم بزارم

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
2738
واقعا از کسایی ک از یچیزی هیچی سرشون نمیشه بعد میخوان سخت ترین کاروشو بکنن و انتظار معجزه هم دارن وا ...

چرا میزنی تو دوقش😒

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
واقعا از کسایی ک از یچیزی هیچی سرشون نمیشه بعد میخوان سخت ترین کاروشو بکنن و انتظار معجزه هم دارن وا ...

وای ترسیدم چه خبره چقد عصبانی هستی 

عزیزم اگه میدونستم که تاپیک نمیزدم بپرسم دارم مشورت میگیرم

عزیزم این یه رنگ حرفه ایه و دکلره میخواد بزار یه آرایشگر ماهر برات انجام بده اگه هم واقعا برات ممکن نیس بری آرایشگاه برو تو نت سرچ کن یه رنگ مو پیدا کن که دستور کارشو هم با مواد لازم رو برات نوشته باشن

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
وای ترسیدم چه خبره چقد عصبانی هستی  عزیزم اگه میدونستم که تاپیک نمیزدم بپرسم دارم مشورت میگیرم

تو این چتد روز ۲۰۰تا تایپیک اینجوری دیدم اخه واقعا کلافم.....تازه دیشب ی تایپیک بود خانومه حتی نمیدونست اکسیدان چیه؟ میخواس تو خونه دکلره کنه و مرواریدی ترکیبی بزاره

اقا لایک نکنید اه......
2706