2410
2553
عنوان

خانوماي گلكار و باغبون بياين لطفا.

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 30 پست
نه والا منم نمیدونم..ولی کرم فکر نکنم خوب باشع..بنظرم خاکشو عوض کن..یا تو نت سرچ کن..

تو نت سرج كردم نوشته مفيده.خاكشو كه الان نميشه عوض كرد فصل بهار ميشه خاك گلدونو عوض كني

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
دراز بشن كه افتاب نميخورن حتما افتاب مستقيم نخورن ولي افتاب غير مستقيم احتياج دارن

والا افتاب غیرمستقیم میخوره.ولی چون دوره از نور یکم خودشو میکشه به سمت نور.کنار پنجره هم گرمه بخام بذارمش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان منم اکوبا داره برگش که زرد شد بهش تقویتی داد گفت واسه کمبود مواد مغذی هست گل سنگ هم میتونی قل ...

تقويتي نگرفتم براش بايد بخرم فردا خيلي ناراحتم به گلام وابسطه ام نميدونم چكار كنم 

2720
اول یکم از خاکو کنار بزن ببین ریشه هاش نپوسیده باشه اگه سالم بودو آبدهیش اوکی بود کمبود مواد داره خا ...

خاكشو زدم كنار چيزي نديدم نميدونم چكار كنم اصلا ريششو نديدم ميشه از اب دهي زياد باشه اخه اكوبا با كم ابي موافقه

کرم توی گلدون نشون دهنده ی سلامتی خاکه،ولی چون ما آپارتمانی هستیم من گلدونیم که کرم داشت رو سمپاشی کردم عزیزم

علت خشک شدن و ریزش برگ  گل سنگ یا از آب زیاد یا آب کم یا آفتاب مستقیم هست...

گل سنگ تحمل تشنگی رو داره و گرما رو دوست داره،اما از اسپری آب کنی یا جزیره درست کنی هم خوشش میاد

آکوبا نگهداریش سخته عزیزم... 

والا افتاب غیرمستقیم میخوره.ولی چون دوره از نور یکم خودشو میکشه به سمت نور.کنار پنجره هم گرمه بخام ب ...

پشت پنجره كه پرده كشيده باشه بزار

تقويتي نگرفتم براش بايد بخرم فردا خيلي ناراحتم به گلام وابسطه ام نميدونم چكار كنم 

اگه رفتی تقویتی بخری عکس گلت رو به گل فروش نشون بده اگه سواد گل داشته باشه راهنماییت میکنه 

2714
تو نت سرج كردم نوشته مفيده.خاكشو كه الان نميشه عوض كرد فصل بهار ميشه خاك گلدونو عوض كني

عزیزم توی محیط آپارتمان هستن هر وقتی میشه خاکشون رو عوض کنی اما ریشه نباید هوا بخوره

من ۴۰ تا گل مختلف دارم  بجز کاکتوسا و ساکولنتام تجربم تقریبا بالاست🤭😂

کرم توی گلدون نشون دهنده ی سلامتی خاکه،ولی چون ما آپارتمانی هستیم من گلدونیم که کرم داشت رو سمپاشی ک ...

گل سخت زياد دارم كاج مطبقم نگهداريش سخته ولي مراقبم ولي اين اكوبا با سنگ اعصابمو خورد كردن.چند وقت پيش كروتون هم بيحال شد ولي اب دادم خوب شد حالا اكوبا 😞

عزیزم توی محیط آپارتمان هستن هر وقتی میشه خاکشون رو عوض کنی اما ریشه نباید هوا بخوره من ۴۰ تا گل مخ ...

بايد خاكشو كاملا عوض كنم؟

2706