2410
2553
عنوان

خانوماي گلكار و باغبون بياين لطفا.

591 بازدید | 30 پست

١-خانوما گل اكوبام ريزش برگ داره چكار كنم

٢-گل سنگم سر برگاش داره ميسوزه حالت و بعضي از برگاشم زرد شده.

٣-كرم تو گلدون باشه خطر ناكه؟

تورو خدا راهنمايي دقيق كنيد اگه اطلاع واقعي دارين لطفا بهم بگين ممنونم از صبحه هزار نفر هزار حرف گفتن خيلي ناراحتم كه گلام خراب شن

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...

کرم خاکی نه

کمبود مواد غذایی

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

گل سنگت رو جلو آفتاب مستقیم بذاری خراب میشه

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈
2714
منم عاشق گل و گیاهم..گلم دارم..گل سنگ منم اینجوری شده..بلند میشه فقط ولی پهن نمیشه..همینجور داره میر ...

چرا اينجوري ميشه دليلشو نميدوني؟من امروز توش كرم ديدم استرس گرفتم بخدا

گل سنگت رو جلو آفتاب مستقیم بذاری خراب میشه

نه جلو افتاب نيست امروز فقط گذاشتم اخه توش كرم ديدم

توضيح ميدي خيلي مختصر بود 😞

اول یکم از خاکو کنار بزن ببین ریشه هاش نپوسیده باشه اگه سالم بودو آبدهیش اوکی بود کمبود مواد داره خاکش ضعیف شده کود سبز عالیه به صورت مایع است

کرم خاکی ام برای تهویه خاک مفیده

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
فقط میدونم جای گل سنگ باس خنک باشه..برگاش یخ باشه.. اینا مال روزای اولشونه..الان درااااز ش ...

دراز بشن كه افتاب نميخورن حتما افتاب مستقيم نخورن ولي افتاب غير مستقيم احتياج دارن

مامان منم اکوبا داره برگش که زرد شد بهش تقویتی داد گفت واسه کمبود مواد مغذی هست

گل سنگ هم میتونی قلمه بزنی بهتر رشد میکنه ، گل سنگ ممکنه از بین بره بعداز یه مدت نور خوب میخواد و هوای آزاد ،کم آب هم که بشه برگش میریزه ولی اگه دوست داشتی قلمه بزن شاداب میشه (فقط مواظب باش موقع قلمه زنی خراب نکنی عذاب وجدانش برای من بمونه ها )

واسه کرم هم اگه خیلی هست خاکت رو عوض کن ولی اگه چندتایی تو خاکه نه مهم نیست 

2706