2410
2553

مخا ستم کیک قنادی درست کنم،از سایت پاپیون ی دستور ورداشتم ک مخام با اون تو این قالبی ک تازه خریدم،کیک درست کنم،اما نمدونم قالبی ک خریدم واس مواد بزرگه ی کوچیک؟میشه راهنماییم کنین

الان عکس قالب رو میذارم

الهامم(می تونید الی صدام کنید)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

موادت چند تخم مرغيه؟؟؟ قالبت چند سانته؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2720
سانت بزن ارتفاع قالب و کیک چی اسفنجی؟

همجوری با خط کش کناره قالب رو اندازه بگیرم،؟اون جوری ک میشه،6/5

بله کیک اسفنجی مخاستم درست کنم،اما اولی بارمه ...  

قالبم كاش كمربندي نميگرفتي، اينا كار كردن باهاشون يه كم سخته،،، قالب گالوانيزه بگير

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
همجوری با خط کش کناره قالب رو اندازه بگیرم،؟اون جوری ک میشه،6/5 بله کیک اسفنجی مخاستم درست کنم،اما ...

قطر قالب رو با خط كش اندازه بگير،،، براي ارتفاعم، بلندي كنار قالب رو

2714
موادت چند تخم مرغيه؟؟؟ قالبت چند سانته؟

موادم. 8تخم مرغیه،اما قالبم رو نمدونم،با خطکش ارتفاع زدم 6/5هسش،  

سر در نمیارم ک......

با لیوان دسته دارا هست،،،اونارو پر آب کن،،ببین چند لیوان میشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
قالبم كاش كمربندي نميگرفتي، اينا كار كردن باهاشون يه كم سخته،،، قالب گالوانيزه بگير

ای وای ،حالا منم فک میکردم اینا اسونتره،45تومن پول دادم بابتش  

همجوری با خط کش کناره قالب رو اندازه بگیرم،؟اون جوری ک میشه،6/5 بله کیک اسفنجی مخاستم درست کنم،اما ...

کیک شیفون درست کن خیلی سبکه با خامه هم خوب میشه بزن نت دستور تهیشو بگیر من یکبار درست عالی شده بود

موادم. 8تخم مرغیه،اما قالبم رو نمدونم،با خطکش ارتفاع زدم 6/5هسش،     سر در نمیارم ک......

قطرشو اندازه بگير،،، اون خيلي مهمه،، مثلا كيك ٦ تخم مرغي توي قالب ٢٠ سانت مناسبه،،، ٨ تخم مرغي، ٢٢ تا ٢٣ سانت مناسبه

2706