2703
2553
من از برنامه های مختلف استفاده میکنم اما از چن جایی که مطالعه کردم این جور برنامه ها باید ماه به ماه ...

برتامه خوبی میشناسی که معرفی کنی؟

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من از برنامه های مختلف استفاده میکنم اما از چن جایی که مطالعه کردم این جور برنامه ها باید ماه به ماه ...

میخام روی واتساپ همسرم نظارت داشته باشم .لطفا اگه برنامه تی استفاده کردی و راضی بودی میشه معرفی کنی 

برنامه ی spy هست برای کنترل واتس و... البته ماهانه باید در سایتش یه پولی شارژژ کنی 

البته من استفاده نکردم من تا حالا واتس اپ رو هک نکردم تو نت بگرد البته رو گوشی خودت امتحان کن بعد رو گوشی طرف بریز 

2714
من تلگررام و ضبط صدا و پیامک و تماس و موقعیت مکانی رو بلدم واتس رو نه  اگر بخوای برات میگردم

ممنون میشم.تلگرام و اینستا شو دارم .این وانساپ لعنتی ون ماه مث خوره افتاده به جونم .میره سر کار همش مغزمو میخوره که نکنه با یکی باشه .ضبط صدا هم نصب کرد .یه سری .خیلی خوب بود .ولی آخرش یه صفحه از برنامه نشون میداد .مشکوک شده بود .مجبور شدم پاکش کنم 

2706