2726

پسرم ۱۳ ماهه است و شیر مادر میخوره 

اخیرا که پیش دکترش بردم وپرسیم شما نظرتون در مورد شیر دهی تا چ سنی هست گفت تا یکسالگی ،

گفت توی کشورهای اروپایی و اکثر کشورها تا یکسال به بچه ها شیر میدن و نه بیشتر

هر کسی هر نظری داره بگه لطفا

اونجا رو با اینجا مقایسه میکنی

بنظرت تغذیه ها یکیه

مواد غذایی ها یکیه

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هر کس نظرش محترمه من که میگم همونی که قران گفته یک سال و یازده ماه

منم همینکارو کردم

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
بله تو اروپا و اينجا تا يكسال يكسال و نيم شيرخشك ميدن بعد شير گاو

شیر مادر چی؟

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.
شير مادر يا شيرخشك فرقى نميكنه تا يكسال يا يكسال و نيم ميدن

منطورت از اینجا کدوم کشوره؟

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.

خب دکترا ازنظرارزش غذایی میگن که دیگه بعدازاون مدت فقط شیرکافی نیست بلکه باید مواد غذایی دیگه بهش برسه ، ولی بازم شیرمادر یه چیز دیگه ست !!!

من خودم تا دوسالگیش بهش شیر دادم و خیلی راحت هم ازشیر گرفتم ، همیشه پیش خودم میگفتم بچه حقشه که تا دوسال شیرمادر بخوره من نباید این حقو ازش بگیرم😊

2706