2726
عنوان

خدایا منم بچه میخوام...

3228 بازدید | 59 پست

خیلی دلم بچه میخواد...عاشق بچه ام...۸ ماهه اقدام میکنم ولی هیچی...لعنت به بی بی چک منفی...۸ ماهه مدام دارم بی بی چک منفی میبینم...واقعا دیگه خسته شدم.کم آوردم...به یکی بچه میدی که نمیخواد...ماهایی که آرزو یه بی بی چک مثبت داریم هیچی...هرشب دارم قول میدم مادر خوبی باشم...هرشب دارم قول میدم از امانتت خوب نگهداری میکنم...ولی بازم من میمونم و بی بیچکای منفی و یه دل شکسته... دیگه از خودمم خسته شدم...دلم میخواد زمان متوقف بشه و بخوابم و بخوابم و بخوابم...

خدایا ثمره عشقم رو در پناه خودت حفظ کن😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

8ماه که چیزی نیس عزیز یکم اروم باش اگه مشکلی ندارین تا یکسال طبیعیه..استرس و فکروخیال و کم کن حامله میشی

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
2728

من ۱۶ ماه .. همین امروز فهمیدم کارگر ۴۶ساله مادرشوهرم با نوه و بچه های بزرگ باردار شده .. داشتم‌گلایه میکردم 

. یهو پری شدم انقدر الان داغونم ک حد نداره چقدر دلم خوش بود😭😭😔😔

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
8ماه که چیزی نیس عزیز یکم اروم باش اگه مشکلی ندارین تا یکسال طبیعیه..استرس و فکروخیال و کم کن حامله ...

همه میگن استرس نداشته باش...بخدا سخته

باید ولش کنی هر چی بیشتر بهش فکر کنی بدتر میشه. بیخیالش شو به به این فکر کن که بدون بچه هم میشه زندگی کرد اونوقت درست زمانی که انتظارشو نداری نی نی میاد تودلت

تیکر تولد یه سالگی پسر قشنگم مسیحا
من ۱۶ ماه .. همین امروز فهمیدم کارگر ۴۶ساله مادرشوهرم با نوه و بچه های بزرگ باردار شده .. داشتم‌گلای ...

هی خواهر... بیشتر از همه سرکوفتای شوهرم و خانواده اش اذیتم میکنه...

2706