2726
عنوان

نظرسنجی اسم دختر

360 بازدید | 28 پست

سلام نینی دختر خالم قراره دنیا بیاد میشه لطفا تو انتخاب اسم کمک کنین ؟

تعداد رای : 38
نظرسنجی
والریا
2
5%
ملانیا
3
7%
آیسان
20
52%
آنیسا
13
34%
 « فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

آيسان فكر كنم بهتر باشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آيسان فكر كنم بهتر باشه

منم نظرم همینه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728

آیسان یعنی مانند ماه . خیلی خوشگله

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
هیچکدام😁وانیا بنظرم بهتر ازوالریاست

ممنونم

آیسان یعنی مانند ماه . خیلی خوشگله

منم دوسش دارم دیگه نمیدونم چی انتخاب کنن

وای منم دلم خواست ی روز از این تاپیکا واسه خودم بزنم   خیلییییی دلم خواست   

خدا جونم میشه منو لایق بدونی و ی نی نی خوشگل و سالم بهم بدی. قول میدم مامان خوبی باشم.  مرسی خدا جونم عاشقتم.
چه اسمای سخت و خارجکی

خودم بودم فاطیما میذاشتم

2706