2726

خانما کسی تا حالا نقره رنگ طلا داشته من میخوام این دستبندو بگیرم ولی میترسم رنگش عوض شه 

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه نقره اس که رنگش عوض نمیشه ، ولی جلای اولش رو نداره ، که باید بدی برات براق کنن

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 

این ن بابا ۲۰ تومنم نمی ارزه 

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
کلا به نظر من نقره نمیارزه!

چرا نمیارزه؟انسانها برای فلزات معیار ارزش تعیین کردن.از جنبه زیبایی نگاه کنی فرقی نداره بین طلا و نقره یا استیل.فقط اگر به چشم سرمایه برای فروش در اینده نگاه کنی متفاوتن.یه دستبتد طلا میخری ۵میلیون ولی نقره میخری به همون زیبایی شایدم زیباتر ۲۰۰ تومن یا ۵۰۰تومن هم لذتشو میبری هم استرس نداری براش. 

اخه من دستبند ندارم طلای اینم فکر نکنم زیر هشت میلیون بشه

خودمم میدونم نقره نمی ارزه ولی خوب چکار کنم طلا الان خیلی گرونه اگر بدونم رنگش خراب نمیشه میخرمش برای حفظ ظاهر خوبه

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج
2706