2737
2734
عنوان

دستبند طلا 📯

851 بازدید | 22 پست

خانما میخوام یه دستبند طلا بخرم الان چه مدل مد هست و زیباس؟

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مدل اپل بگیر من خیلی دوس دارم

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶
2728
مدل اپل بگیر من خیلی دوس دارم

چجوریه ازش عکس داری؟

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
من جديدا سياه قلم خريدم دوستش دارم☺️

من یه نیم ست سیاه قلم دارم اما دوسش ندارم

2738
خوشگله  میشه بگی حدودا چند گرم !

۵ تا النگو هم گرفته بودم ۶۰ گرم بودن . چندماه بعدش فروختم ۷میلیون و ۵۰۰ چون پول نیاز داشتیم . الان همون النگوها قیمتشون ۳۰ میلیونه

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
2706