2737
2734

واسه پدر مادرم

واسه اطرافیانم

دستم دیگه ب جایی بند نیس

اوضاع خیلی بده خیلی نگرانشونم    

ب نظرتون با دعا همچین مشکل هایی حل میشه

خدایاا خواهش میکنم هیچ زنی رو بیشتر از تحملش در انتظار فرزند نزار.حس خوب مادر شدن رو به همه زنهای سرزمینم عطا کن.

خیلی سخته می دونم هممون درگیریم باهاش اما میدونی دعا هیچ فایده ای نداره و اتفاقا سنت دیرینه ایه برا منفعل کردن آدما یه گوشه بشینن دعا کنن و هیچ حرفی نزنن بدون مزاحمت.

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی سخته می دونم هممون درگیریم باهاش اما میدونی دعا هیچ فایده ای نداره و اتفاقا سنت دیرینه ایه برا ...

پس چیکار کنیم دیت رو دست بزاریم تا این زندگی سخت و طاقت فرسا کی تموم بشه  

خدایاا خواهش میکنم هیچ زنی رو بیشتر از تحملش در انتظار فرزند نزار.حس خوب مادر شدن رو به همه زنهای سرزمینم عطا کن.
2728
موز كيلو١٤

والا ما پرتقالشم نمیخوریم چ برسه موز ک از اول لاکچری بود

2738
نماز اول وقت و نماز شب و خواندن سوره واقعه روزی رو زیاد میکنه مجرب هست انجامش بدین 

من همیشه نمازم اول وقته

خدا خودش کمکون کنه

سوره ی تکاثررویادوشنبه یاچهارشنبه 40تابخون

نتیجه دیدین خودتون

من همیشه نمازم اول وقته خدا خودش کمکون کنه

ان شاءالله که مشکلت حل میشه عزیزم داشتن سال خمسی و دادن خمس هم خیلی تاثیر داره خدا خودش برکت مال خمس داده شده رو تضمین میکنه، ممکنه درآمدت خیلی کم باشه و خمس مالت بشه صد تا تک تومنی ولی همون وقتی قاطی مالت باشه مثه مال دزدی میمونه برکت مال کم میشه،  من به عینه دارم میبینم خانواده های دور و برم اونایی که سال خمسی دارن چقدر وضعیتشون فرق داره با اونایی که ندارن

ان شاءالله که مشکلت حل میشه عزیزم داشتن سال خمسی و دادن خمس هم خیلی تاثیر داره خدا خودش برکت مال خمس ...

میشه در موردش توضیح بدی

من پرسیدم ی بار اما بهم تعلق نمیگیره

ان شاءالله که مشکلت حل میشه عزیزم داشتن سال خمسی و دادن خمس هم خیلی تاثیر داره خدا خودش برکت مال خمس ...

حتما هم باید ببره بده به آخوندا تا برسونن به جیب بقیه.بشینین و اینکارارو ادامه بدین حتماااااااااا وضع مملکت خوب میشه.الان همه خانواده ها زیر خط فقرن و خودشون محتاجن .استارتر هم که گفت وضعشون خرابه اون وقت تو از خمس حرف میزنی؟ اگه خواستین خمس بدین ،بدین به من هم ثواب داره هم احتیاج دارم . استارتر جان حتما یک پنجم دارو ندارتم بده به بقیه بعد بشین سماق بمک. 

وقتی ارزش ها عوض میشوند ، عوضی ها با ارزش میشوند.
2706