2726
سلام خانوما .بعد از يازده ماه اقدام به باردارى دو روز از موعدم گذشته بود كه آزمايش باردارى دادم و بتا ٦٣ بود . گفتن بايد دوروز بعد تكرار كنم و تكرار كردم و شده بود ٩٠ دكترم گفت بايد دوبرابر ميشده بعد پنج روز لكه بينى داشتم استراحت كردم فرداش صبح كه رفتم دستشويى رو دستمال خون ديدم و احساس كردم سفت شدن سينه ام از بين رفته رفتم سونو واژينال گفت دفع شده و هيچى تو رحم و تخمدان نيست فقط يه كيست ١٦  ميل تو تخمدان چپ بود و آزمايش بتا دادم شده بود ٣٥ عددش و پريود شدم الا روز دوم خونريزيمه .دكتر رفتم گفت بعد از تموم شدن خونريزى دوباره بتا بدم كه بايد صفر شده باشه 
خانوما كيا تجربه سقط داشتن ؟ممكنه بارداريم خارج از رحم باشه؟ بعد چند وقت دوباره اقدام كردين ؟ بعدش سريع باردار شدين يا طول كشيد ؟ من ٥ هفته بودم  خيلى غمگينم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخی عزیزم حکمت خداست اصلا ناراحت نباش خودش میده خودشم نگهش میداره قسمت بوده دیگه

واسه نینی تو راهی منم دعاکنین تازه ۳ هفتمه هرروز استرس میگیرم ک خدایی نکرده نکنه خارج رحمی باشه یا سقط شه یا فلان خیلی سخته بخدا

مخصوصا اینکه نه صدا قلبشو شنیدم نه حتی ساک بارداری رو دیدن

من تو امضای هرکی صلوات یاسوره ببینم میخونم و لایکش میکنم🤗
2728

عزیز دلم درکت میکنم

منم تو هشت هفتگی سقط داشتم 

دکترم گفت بعد سه ماه میتونی باردار بشی

ولی واقعیتش من جرات نمیکنم زمان بیشتری برای امادگی روحیم لازم دارم

کلا از پا دراومدم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
منم ۵ هفته ی بار ۶ هفته سقط داشتم و خیلی فوری بعد خونریزی بتام ۰ بود

ايشالله كه مال منم صفر بشه . شما اطلاعى دارى كه تو خارج از رحم بتا بالا ميره يا پايين ؟ چون مال من از ٩٠ شده ٣٥

خارج رحمی باشه بتا دوبرابر نمیشه؟؟؟؟

من اولش ۷۵ بودم دوروز بعدش شدم ۲۰۰ خوبه؟؟؟ الان ک دیگ بالای ۱۰۰۰ فک کنم باشه

من تو امضای هرکی صلوات یاسوره ببینم میخونم و لایکش میکنم🤗
آخی عزیزم حکمت خداست اصلا ناراحت نباش خودش میده خودشم نگهش میداره قسمت بوده دیگه واسه نینی تو را ...

الکی به خودتون استرس وارد نکنین انشالله همه چیز خوب پیش میره وقتی صدای قلبشو شنیدی خیلی منم دعا کن ی جورایی خسته شدم دیگه😢

ايشالله كه مال منم صفر بشه . شما اطلاعى دارى كه تو خارج از رحم بتا بالا ميره يا پايين ؟ چون مال من ا ...

میرسه به صفر مگه سونو داخلی انجام ندادی فک کنم اگه خارج رحمی بود نشون میداد انشالله که نیست

واقعا خيلى سخته كاش اصلا باردار نشده بودم

اینو نگو من اون یک ماهگی که میدونستم باردارم 

تو عرش بودم

خیلی خوب بود

فقط از سقط مجدد میترسم وگرنه همین ماه اقدام میکردم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2706