1177
44
سلام خانوما .بعد از يازده ماه اقدام به باردارى دو روز از موعدم گذشته بود كه آزمايش باردارى دادم و بتا ٦٣ بود . گفتن بايد دوروز بعد تكرار كنم و تكرار كردم و شده بود ٩٠ دكترم گفت بايد دوبرابر ميشده بعد پنج روز لكه بينى داشتم استراحت كردم فرداش صبح كه رفتم دستشويى رو دستمال خون ديدم و احساس كردم سفت شدن سينه ام از بين رفته رفتم سونو واژينال گفت دفع شده و هيچى تو رحم و تخمدان نيست فقط يه كيست ١٦  ميل تو تخمدان چپ بود و آزمايش بتا دادم شده بود ٣٥ عددش و پريود شدم الا روز دوم خونريزيمه .دكتر رفتم گفت بعد از تموم شدن خونريزى دوباره بتا بدم كه بايد صفر شده باشه 
خانوما كيا تجربه سقط داشتن ؟ممكنه بارداريم خارج از رحم باشه؟ بعد چند وقت دوباره اقدام كردين ؟ بعدش سريع باردار شدين يا طول كشيد ؟ من ٥ هفته بودم  خيلى غمگينم

آخی عزیزم حکمت خداست اصلا ناراحت نباش خودش میده خودشم نگهش میداره قسمت بوده دیگه

واسه نینی تو راهی منم دعاکنین تازه ۳ هفتمه هرروز استرس میگیرم ک خدایی نکرده نکنه خارج رحمی باشه یا سقط شه یا فلان خیلی سخته بخدا

مخصوصا اینکه نه صدا قلبشو شنیدم نه حتی ساک بارداری رو دیدن

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا رَب قالان اوقاتیمی مَردانه دولاندیر...

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

عزیز دلم درکت میکنم

منم تو هشت هفتگی سقط داشتم 

دکترم گفت بعد سه ماه میتونی باردار بشی

ولی واقعیتش من جرات نمیکنم زمان بیشتری برای امادگی روحیم لازم دارم

کلا از پا دراومدم

آهه شبایه سرد من چیزی نپرس از درد من وقتی خرابه حال و روزم  راهی ندارم بعد از این چیزی نمیپرسم ببین  دارم تو آتیشت میسوزم
1156
منم ۵ هفته ی بار ۶ هفته سقط داشتم و خیلی فوری بعد خونریزی بتام ۰ بود

ايشالله كه مال منم صفر بشه . شما اطلاعى دارى كه تو خارج از رحم بتا بالا ميره يا پايين ؟ چون مال من از ٩٠ شده ٣٥

خارج رحمی باشه بتا دوبرابر نمیشه؟؟؟؟

من اولش ۷۵ بودم دوروز بعدش شدم ۲۰۰ خوبه؟؟؟ الان ک دیگ بالای ۱۰۰۰ فک کنم باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخی عزیزم حکمت خداست اصلا ناراحت نباش خودش میده خودشم نگهش میداره قسمت بوده دیگه واسه نینی تو را ...

الکی به خودتون استرس وارد نکنین انشالله همه چیز خوب پیش میره وقتی صدای قلبشو شنیدی خیلی منم دعا کن ی جورایی خسته شدم دیگه😢

لطفا به پیجم در اینستا سر بزنید   mahsolat.khanegi.titil
8
ايشالله كه مال منم صفر بشه . شما اطلاعى دارى كه تو خارج از رحم بتا بالا ميره يا پايين ؟ چون مال من ا ...

میرسه به صفر مگه سونو داخلی انجام ندادی فک کنم اگه خارج رحمی بود نشون میداد انشالله که نیست

واقعا خيلى سخته كاش اصلا باردار نشده بودم

اینو نگو من اون یک ماهگی که میدونستم باردارم 

تو عرش بودم

خیلی خوب بود

فقط از سقط مجدد میترسم وگرنه همین ماه اقدام میکردم

آهه شبایه سرد من چیزی نپرس از درد من وقتی خرابه حال و روزم  راهی ندارم بعد از این چیزی نمیپرسم ببین  دارم تو آتیشت میسوزم
نگران نباش عزيزم من آخرين پريودم ٢ بهمن بود

عشقم منم اولین روز از آخرین پریودیم ۲ بهمن بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقم منم اولین روز از آخرین پریودیم ۲ بهمن بود

من اگه جای شما بودم تا صدای قلب نی نی رو نشنیده بودم تو نی نی سایت نمیومدم الکی استرس به آدم وارد میشه

1184
میرسه به صفر مگه سونو داخلی انجام ندادی فک کنم اگه خارج رحمی بود نشون میداد انشالله که نیست

گفت چيزى نميبينم تحتمالا دفع شده الانم لخته ميبينم ولى بزرگ نيستن

من اگه جای شما بودم تا صدای قلب نی نی رو نشنیده بودم تو نی نی سایت نمیومدم الکی استرس به آدم وارد می ...

گلم خدا خودش داده به حق خانم فاطمه زهرا و روز عزیزش مادر ک فهمیدم خودشم نگهش میداره دلگرمم بهش

اینجا نیام خیلی حوصلم سرمیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزيزم ايشالله مال شما سالمه الكى استرس نگير من به خونريزى افتادم بتامم دوبرابر نشد

قربونت...عزیزم انشاالله توهم به زودی زود صاحب فرزند سالم میشی و سلامت بغلش میگیری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1182